Reklama
aplikuj.pl

Saints Row wygląda rewelacyjnie, ale twórcy coś nie chcą tego pokazać

saints row

Nowe Saints Row wywołało masę kontrowersji. Deweloperzy fatalnie pokazali swój tytuł, a tymczasem okazuje się, że mają gotowe rewelacyjne materiały promocyjne.

Słaba zapowiedź Saints Row

Deep Silver Volition popełniło ogromny błąd podczas zapowiedzi Saints Row. Reboot gry, którą kocha tak wiele osób musi być przeprowadzony bardzo ostrożnie, a każdy materiał wideo klarowny, pokazujący, to co wyróżniało markę od lat. Tymczasem deweloperzy pokazali nam zwiastun CGI, który może nie był zły, ale wielu osobom kojarzył się z Fortnite.

27 tysięcy łapek w górę i… 61 tysięcy łapek w dół mówi samo za siebie. Ale była nadzieja. Krótki zlepek fragmentów z rozgrywki pokazywał bardzo ciekawego sandboxa. Fani jednak już się zdenerwowali. Kolejny materiał wideo wstępnie prezentujący świat gry oraz bohaterów również się nie spodobał i zaliczył 24 tysiące łapek w dół przy 12 tysiącach w górę.

Czytaj też: Zaskakujący zwiastun Dying Light na Switcha i inne nowości od Techlandu

Tymczasem Saints Row wygląda świetnie!

Okazuje się, jednak, że deweloperzy mają już gotowy kolejny materiał wideo na temat gry i… oh, boy! Gdyby od tego zaczęli, to dziś kręcilibyśmy nosem tylko na naszych przyjaciół z gangu, bo sama rozgrywka wygląda fantastycznie.

Skąd to wiadomo? Jeden z graczy dotarł do nowego wideo, pobrał je i udostępnił w sieci. Nieopublikowany do dzisiaj gameplay pokazuje wiele z elementów, które powinny być w grze. Rozgrywka wygląda solidnie, a fizyka – zwariowana tam gdzie powinna i realistyczna tam gdzie trzeba. Jeszcze w żadnej grze AAA nie widziałem tak rewelacyjnie wyglądającego zgniatania się pojazdów pod naporem koła monster trucka! Minigra polegająca na odbijaniu się od pojazdów wygląda jeszcze lepiej, niż dotychczas, a kreator postaci w końcu pokazał swoją obecność.

Czytaj też: Star Wars od twórców Detroit Become Human to fakt?

Wideo znajdziecie pod tym linkiem. Z YouTube jest ono regularnie usuwane, ale pod tym adresem udało się je zatrzymać na dłużej. Reakcja graczy na materiał, który wyciekł? Masa osób jest zachwycona tym, co zobaczyła i przyznają, że w końcu widać, że jest to Saints Row.

Jeden z widzów komentujących nagranie na Reddicie napisał – „Najsmutniejsza część wideo? To, że wygląda zajebiście i nie ma szans, żeby tego nie opóźnili”. Ciężko mi się nie zgodzić. Data premiery wyznaczona na 25 luty 2022 brzmi po prostu tak niewiarygodnie, że spokojnie możemy się nastawiać na dodatkowe opóźnienia w produkcji. Szczególnie, jeśli deweloperzy będą chcieli bardziej dostosować grę pod opinie graczy.