Reklama
aplikuj.pl

Dyktator Far Cry 6 wspomina o Far Cry 3

far cry 6, ubisoft

Ubisoft przygotowuje nas na starcie z dyktatorem Far Cry 6. Dzięki nowym nagraniom wideo możemy lepiej poznać naszego przeciwnika i posłuchać, co sądzi o teoriach spiskowych fanów.

Far Cry „złymi” stoi

Seria Far Cry od czasu trzeciej części jest kojarzona z przeciwnikami, którzy zapadają w pamięć na lata. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Anton Castillo grany przez Giancarlo Esposito. Co jednak ciekawe – w dodatkach, które otrzymamy w ramach przepustki sezonowej, będziemy mogli wcielić się także w naszych byłych wrogów.

Far Cry 6 po wielu zmianach daty premiery pojawi się w końcu 7 października 2021 roku. na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Epic Games) i Google Stadia. Ubisoft zachęca nas do składania zamówień przedpremierowych, ponieważ otrzymamy wtedy dostęp do Pakietu Libertad, zawierającego „Strój Libertad” dla pieska Chorizo oraz do broni najnowszej generacji „Discos Locos”, wyrzutni dysków, dzięki której wrogowie „zatańczą na własnych grobach”.

Jaki będzie nowy dyktator?

Czy gracze będą czuli się odpowiednio zmotywowani, aby stawić opór nowemu dyktatorowi? Ubisoft ewidentnie stara się zrobić wszystko, aby tak było, bo seria nowych nagrań z Giancarlo Esposito to pokaz nie tylko niezwykłych umiejętności aktorskich, ale także świetne przełamywanie czwartej ściany.

Czytaj też: Bilety na IEM 2022 w Katowicach do kupienia. Impreza wraca po dwóch latach przerwy

W jednym z nowym zwiastunów „Anton” rozkłada broń partyzantów, która składa się ze znalezionych przez nich śmieci. Co ciekawe, można ją naprawdę zamówić i dodać do swojej kolekcji figurek.

Jeszcze bliżej poznajemy dyktatora w kolejnym nagraniu, w którym wyśmiewa się on z tego, co będą robili gracze w Far Cry 6.

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Diablo 2 Resurrected oraz godzina premiery

Zdecydowanie najlepszy jest jednak materiał, w którym aktor odpowiada na pytania fanów gry. Przed premierą tytułu pojawiło się kilka teorii spiskowych, a chyba jedną z najpopularniejszych jest ta dotycząca tego, czy syn dyktatora z Far Cry 6 to Vaas z Far Cry 3? Cóż, po tym nagraniu teoria dostanie drugie życie…