Reklama

Redmi K40S zaskoczy nas szybkim ładowaniem

redmi k40s

Wygląda na to, że Xiaomi szykuje nowy smartfon wyposażony w ultraszybkie ładowanie 120W. Redmi K40S otrzymał kolejny certyfikat w Chinach zdradzając nam tym samym sporo szczegółów na temat specyfikacji.

Ultraszybkie ładowanie w Redmi K40S

W debiutującym niedawno Xiaomi 11T zastosowano technologię szybkiego ładowania. W wariancie podstawowym jest to 67W, zaś w Pro – 120W. Chiński certyfikat zdradza, że nowy model Redmi również zaoferuje nam ultraszybkie ładowanie i w zależności od posiadanej ładowarki będziemy mogli uzupełnić baterię z mocą 33, 67 a nawet 120W.

Czytaj też: Oppo Watch Free – co oferuje i jak wygląda nowy smartwatch producenta?

Nie będzie to jednak ten sam smartfon, tylko ze zmienioną nazwą. Doniesienia wskazują na kilka znaczących różnic, sprowadzających się do procesora i głównego aparatu (przynajmniej na razie). Jednostka główna ma bowiem zaoferować rozdzielczość 50 Mpix (w Xiaomi 11T dostaliśmy 108 Mpix), a zamiast Dimensity 1200 napędzi go Snapdragona 870.

Czytaj też: realme Narzo 50A dostrzeżony w bazie Geekbench

Są to oczywiście jedynie niepotwierdzone informacje, więc będziemy obserwować kolejne doniesienia na ten temat. Takowych wkrótce powinno pojawić się więcej, bo podobno premiera zbliża się wielkimi krokami. Mówi się, że Redmi K40S zadebiutuje przed 11 listopada, czyli ważnym chińskim świętem, bo będzie to model dedykowany na tamtejszy rynek.