Reklama
aplikuj.pl

Guardians of the Galaxy w 8K na PC! Tytuł wygląda wspaniale

guardians of the galaxy

Eidos Montreal przeciętnie rozpoczął prezentację swojej gry. Najnowsze materiały wideo pokazują tak niesamowitą produkcje, że aż dziw bierze, że Guardians of the Galaxy nie chwalili się tymi scenami od początku!

Guardians of the Galaxy będzie hitem

Pewnie mało kto mi w to uwierzy, ale naprawdę wierzę w ogromny sukces Guardians of the Galaxy, który pojawi się dopiero po kilku dniach, gdy gracze zobaczą jak świetna jest to produkcja. Winę za taki stan rzeczy będzie ponosić jednak Eidos, który po raz pierwszy pokazał grę w niedopracowanym stadium, z mało imponującymi lokacjami.

Czytaj też: GTA The Trilogy – The Definitve Edition wycieka. Koreańczycy potwierdzają istnienie gry

Guardians of the Galaxy na każdym kolejnym materiale udowadniają, że będą doskonałą grą dla pojedynczego gracza. Skoro żyjący świat gry jest w tej chwili porównywany przez graczy do serii Mass Effect, to po prostu musi być nieźle. Jeśli już kliknęliście w ten wpis, to rzućcie też okiem na poprzednie wideo z gry, które umieszczam poniżej. No jak to ma nie być hitem?!

Guardians of the Galaxy najlepsze na PC

Eidos Montreal nie zamierza się ograniczać PlayStation 5 i Xbox Series X. Deweloperzy przygotowują tytuł, który wyciśnie z komputerów co się da i jeśli tylko posiadacie odpowiedni sprzęt, to będziecie w stanie uruchomić grę w jakości niemożliwej do uzyskania na aktualnej generacji konsol.

Gracze posiadający kartę graficzną NVIDIA GeForce z serii RTX będą mogli doświadczyć wysokiego poziomu realistyczności oprawy graficznej, śledzenia promieni w czasie rzeczywistym czy rozproszonego oświetlenia. W samej produkcji na PC nie zabraknie także HDR i szerokiej palety barw, a całość działać będzie mogła nawet w rozdzielczości 8K!

Czytaj też: Ścieżka dźwiękowa Dying Light 2 brzmi jak przyszły klasyk

Zapewnienie o 8K jest o tyle ważne, ze względu na to, że część współczesnych gier mimo tego, że daje się zmusić do uruchomienia w takiej rozdzielczości, to potem ma problemy ze stabilnością. Tutaj wiadomo, że nie uświadczymy takowych nieudogodnień.

Zapewne część z Was już się domyśla, że jeśli Eidos Montreal blisko współpracuje z NVIDIĄ przy Guardians of the Galaxy, to zapewne i pojawi się opcja gry w chmurze. Tak też będzie – gra Marvel: Strażnicy Galaktyki trafi na PC i do usługi strumieniowania rozgrywki GeForce NOW już 26 października 2021 r. Osoby, które zdecydują się zamówić grę przedpremierowo uzyskają wczesny dostęp do pakietu strojów „Strażników z przeszłości”.