Reklama
aplikuj.pl

Wymarzony Ghost Recon nadciąga? Jak będzie wyglądać nowa gra?

ghost recon

Czy Ubisoft pokaże jutro zajawkę nowej gry z serii Ghost Recon? Fani chcą powrotu dawnej formuły rozgrywki, a udostępnione przez jednego gracza informacje brzmią bardzo dobrze.

Będzie czy nie będzie ten Ghost Recon?

Na Reddicie pojawił się wpis jednego z graczy, który należy do społeczności zajmującej się wyciekami dotyczącymi gier wideo. Grupa praktycznie codziennie odnajduje różne ciekawostki na temat danych produkcji i nie raz przyczyniła się do odkrycia danych gier. Czy i tym razem dowiedzieliśmy się o czymś szybciej?

Użytkownik Interesting_Sky6926 postanowił podzielić się wieściami na temat nowej gry z serii Ghost Recon. Informacje, które opublikował pochodzić mają od znajomej testerki, która miała okazję zobaczyć ośmiominutowy materiał wideo poświęcony produkcji Ubisoft Paris.

Czytaj też: Jeff Bezos chwali ekipę New World. Mamy nowy hit MMORPG

Nowe Ghost Recon miałoby powstawać od względnie niedawna i otrzymało zgody na dalszą produkcję od osób na wyższych stanowiskach. Gra powstaje na nowej wersji silnika i celuje w premierę na nextgenach oraz PC pod koniec 2023 roku (i to najszybciej).

Tytuł ma zabrać nas do współczesnego Wietnamu, gdzie osobnik nazywany Van Dao musi zostać przez nas wytropiony. W całość wydarzeń będą wmieszane różne grupy bojowników oraz armie. Całość powinna być mroczniejsza niż nasze ostatnie przygody z tą serią, nie pokazując wprost, kto jest tutaj „tym złym”, a kto „dobrym”.

Czytaj też: BioShock RTX Remastered z premierą tuż za rogiem?

Nowe Ghost Recon według niepotwierdzonych informacji ma porzucić system rozgrywki znany z dwóch poprzednich gier. Nie będzie to otwarty świat z elementami RPG, a coś na kształt pół-otwartego świata, w którym będziemy musieli się przedostać z punktu A do punktu B. Tytuł strukturą świata przypomina ostatniego God of War czy gry z serii Tomb Raider.

Produkcja wraca również do widoku z pierwszej osoby, aby gracze czuli większa immersję, a taktyczny element gry wyszedł na pierwszy plan. W kooperacji zagramy wraz z trójką innych osób.

Pozytywny odbiór marzeń o Ghost Recon

Czy informacje udostępnione na Reddicie się potwierdzą, mamy się przekonać już wkrótce, ponieważ zdaniem informatora, ujawnienie gry nastąpi jutro. Chcielibyście takie Ghost Recon?

Pierwsze komentarze graczy na temat takiego pomysłu na Ghost Recon są bardzo pozytywne. Okazuje się, że sporo osób tęskni do poprzednich odsłon Ghost Recon, które przeszło ogromną metamorfozę za pomoc produkcji z 2017 o podtytule Wildlands. Czyżby zatem Breakpoint był ostatnim tytułem w tym stylu?