Reklama
aplikuj.pl

Remaster GTA tuż za rogiem! Rockstar Launcher z masą danych

GTA

Trylogia odnowionych GTA wciąż wycieka. Rockstar dalej milczy w sprawie tytułów, ale wszystkie znaki wskazują na to, że produkcje zostaną lada moment ujawnione. Co odkryli fani?

Zaczęło się od Agenta

Pamiętacie grę Agent? Była to produkcja, która lata temu powstawała na PlayStation 3 i oficjalnie nigdy nie została anulowana. W kwestii produkcji nic się nie działo od lat i każdy spodziewał się, że jest to martwy projekt, ale nadzieję dawało to, że Rockstar stale wspominał o grze na swojej stronie internetowej.

Czytaj też: Ukryta gra w Far Cry 6? Ubisoft chce nam coś powiedzieć

Tytuł został jednak w końcu usunięty z sekcji Gry na stronie Rockstara, więc wszelka nadzieja zniknęła. Ale okazało się, że nie była to jedyna zmiana, jaką deweloperzy wprowadzili na swoich serwisach online.

Remastery GTA wyciekają z Rockstar Launchera

Rockstar zaktualizował też swój launcher i co się okazało? W plikach programu do uruchamiania produkcji firmy znalazły się trzy nowe-stare gry! Grand Theft Auto III: The Definitve Edition. Grand Theft Auto Vice City: The Definitive Edition. Grand Theft Auto San Andreas: The Definitive Edition. Czym są te gry? Oczywiście remake’ami kultowych produkcji!

Czytaj też: Horror z przerażającym pociągiem. Oto Choo-Choo Charles

To jednak nie wszystko co wyciekło! W plikach programu odnaleziono również grafiki, które zapewne będą pojawiać się jako tło do opisu produkcji. Każdy fan od razu rozpozna, który obrazek należy, do której gry.

Mało? Dalej ktoś nie wierzy? No to jeszcze dorzucamy grafiki od osiągnięć w grze! Teraz każdy musi uwierzyć w istnienie produkcji.

https://twitter.com/GTANet/status/1445462206053715968?s=20

Wszystkie gry będą działały na Unreal Engine. Skąd to wiadomo? Okazuje się, że również i ta informacja jest do odnalezienia w programie Rockstara. Tytuły gier zawierają dopiski „Unreal”.

Co jednak zabawne – pierwsze wzmianki o Grand Theft Auto na Unreal Engine w plikach Rockstar Launcher pojawiły się już na początku września. Aż dziw bierze, że nikt ich zauważył przez ten cały czas.