Reklama
aplikuj.pl

Suicide Squad: Kill the Justice League w akcji. W końcu coś pokazali

Suicide Squad Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiedziano i produkcja zniknęła. A to nie jedyny tytuł z superbohaterami, o którym jest ostatnio cicho. Dobrze, że Strażnicy Galaktyki nie zawodzą.

Cisza przy Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League pokazano nam po raz pierwszy ponad rok temu. Dostaliśmy wtedy zwiastun zapowiadający produkcję i… cisza. Od tamtej pory deweloperzy ani razu nie pokazali nic więcej. Co więcej, nie zobaczyliśmy nawet, jak gra wygląda już podczas samej rozgrywki.

Na szczęście, tytuł w końcu powraca. 16 października odbędzie się DC FanDome, na którym pojawi się masa informacji ze świata DC.

Czytaj też: Cheaty do Battlefield 2042 już są dostępne na PC

W materiale wideo zauważyć można pierwsze ujęcia z Suicide Squad: Kill the Justice League, Gotham Knights oraz Batmana w Fortnite. Materiał stawia jednak na szybkie cięcia, więc jeśli nie wypatrzyliście gry – oto kilka zrzutów ekranu.

Nie tylko Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League nie jest jednak jedną grą, na którą czekamy. Również w przypadku Gotham Knights jest od dłuższego czasu cisza, po tym, gdy produkcja została przesunięta na 2022 rok. Z ciekawszych wieści, od tamtej pory, twórcy pokazali tylko okładkę gry.

Czytaj też: Far Cry 6 porównany i okazuje się, że nie ma co myśleć nad wyborem urządzenia

Jeśli chodzi o widocznego w materiale wideo Batmana z Fortnite, prawdopodobnie dowiemy się czegoś nowego o nadchodzących komiksach z serii Batman x Fortnite, które w Polsce wydaje Egmont.

A u Marvela…

Tymczasem marketing Marvels’ Guardians of the Galaxy nabiera tempa i twórcy co rusz pokazują nam nowe elementy produkcji. Ostatni materiał przedstawił nam Kosmo – telepatycznego psa.

Pojawiły się również materiały zakulisowe z sesji motion capture z aktorem wcielającym się w Kosmo.

https://twitter.com/dog_rates/status/1446152120370036740?s=20