Reklama
aplikuj.pl

Nowe mikrofony i słuchawki beyerdynamics Pro X dla twórców

beyerdynamics Pro X, słuchawki beyerdynamics Pro X, mikrofon beyerdynamics Pro X

Premiery doczekały się właśnie nowe słuchawki beyerdynamics Pro X w cenie 249 euro. Mowa o modelu DT 700 Pro X oraz DT 900 Pro X, którym towarzyszą mikrofony M 70 Pro X oraz M 90 Pro X w cenie kolejno 249 i 299 euro.

Rodzina beyerdynamics Pro X poszerzyła się o cztery nowe produkty

DT 700 Pro X i DT 900 Pro X zapewniają to, co najważniejsze – niezawodną jakość dźwięku, którą łączą z maksymalnym komfortem. Podczas gdy ten pierwszy zestaw oferuje zamknięty charakter, model o wyższym numerze zapewnia już otwarte muszle. W obu zestawach działają nowe 48-omowe przetworniki STELLAR.45, które wykonano z silnego neodymowego magnesu i cewki drgającej z miedzianego drutu typu high-tech.

Czytaj też: Masz Atari VCS albo szukasz komputera do salonu? Koniecznie sprawdź tę nowość

Oba modele są dostarczane z dwoma odpinanymi przewodami mini-XLR, które można zastąpić innymi wedle uznania. Zapewniają też nauszniki z szarego weluru, skrywającego pod sobą miękką piankę z pamięcią kształtu, które rozciągają się na wytrzymałych nausznikach, połączonych ze sobą pałąkiem ze stali sprężynowej. Co najważniejsze – w razie potrzeby prawie wszystkie części można wymienić, co zapewnia długą żywotność obu modeli.

Czytaj też: Spóźniające się zamówienie karty graficznej? Spróbujcie obejść problem tortem. Ponoć działa

Premiery doczekały się również dwa nowe mikrofony w postaci M 70 Pro X oraz M 90 Pro X. Ten pierwszy powstał z myślą o podcastach i streamingu, podczas gdy drugi oferuje już więcej, jako że jest przeznaczony do nagrywania wokali oraz instrumentów. Montujemy je w koszyczku na stabilnym wysięgniku, co pomaga zredukować niepożądane dźwięki, co tyczy się też dołączonego pop-filtra.