Reklama
aplikuj.pl

Diablo 2 Resurrected znów nie działa. Zniknęły postacie graczy

diablo 2 resurrected

Blizzard ma ostatnio problem ze stabilnością serwerów Diablo 2 Resurrected. Produkcja działała dobrze i nagle zaczęła sprawiać sporo problemów związanych z trybem online. Pytanie, co teraz z postaciami graczy?

Historia Diablo 2 Resurrected się powtarza

Serwery Blizzarda, na których postawione jest Diablo 2 Resurrected co rusz się psują. Wystarczy wejść na profil pomocy technicznej firmy, aby zobaczyć, iż co chwilę występuje problem z postaciami czy z logowaniem się do gry. Nie minęły 24 godziny od ostatniej awarii, a Blizzard znów poinformował, iż Diablo 2 Resurrected ma problem z działaniem.

Ostatnio udało się rozwiązać problem po dwóch godzinach, ale tym razem sprawa wydaje się być poważniejsza.

Na czym polega problem Diablo 2 Resurrected?

Co konkretnie dzieje się z grą? Cóż, jeśli stworzyliście swoją postać w trybie offline, to nie musicie się niczym przejmować. Tutaj produkcja działa bez zarzutów. Gorzej jednak, jeśli bawicie się online. Do serwerów gry nie da się po prostu zalogować.

Czytaj też: Marvel’s Avengers miało nie dawać przewagi płacącym. Miało…

Większe przerażenie, niż sam Diablo, wywołuje jednak w graczach, to co widzą po tym, jak jakimś cudem uda im się zalogować. Okazuje się bowiem, że lista naszych bohaterów jest zupełnie pusta, jakbyśmy nigdy nie grali.

Na szczęście raczej nie mówimy tutaj o sytuacji, w której postacie z gry zniknęły z serwerów. Prawdopodobnie ich brak wywołany jest po prostu brakiem poprawnej łączności z serwerami gry.

Czytaj też: GTA The Trilogy z wysoką ceną? Ile może chcieć Rockstar?

Dziś jednak gracze mają prawo czuć obawę, szczególnie, że przed premierą Blizzard polecał tworzenie postaci online, obiecując, że dzięki temu jest ona bezpieczna i jakby nasz lokalny zapis na komputerze czy konsoli się uszkodził, to nic się nie stanie. Wychodzi jednak na to, że częściej niż lokalne zapisy, psują się serwer Blizzarda, a to uniemożliwia rozgrywkę. Zabawa graczy Diablo 2 Resurrected jest zatem wstrzymana już któryś raz z kolei.

W momencie pisania tego wpisu, serwery Diablo 2 Resurrected dalej nie pozwalają się logować, a Blizzard wciąż bada, co się stało. Nie uspokaja to graczy, którzy rozumieją wpisy firmy, jako „nie wiemy co się stało”.