Reklama
aplikuj.pl

Nowy Batmobil w wersji LEGO. Spójrzcie na 1360-elementowy zestaw

Nowy Batmobil w wersji LEGO, Nowy Batmobil, LEGO Nowy Batmobil

Zapewne wiecie, że nadchodzący nowy film z Batmanem w roli głównej (The Batman) zmieni to, jak postrzegamy kultowy samochód człowieka-nietoperza. Dziś możemy podejrzeć, jak prezentuje się ten nowy Batmobil w wersji LEGO.

Historia Batmana trwa. Dziś dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał nowy Batmobil w wersji LEGO

Już od 1 listopada będzie można kupić nowy zestaw Lego Technic Batmobil za 99,99$, składający się z 1360 elementów i co tu dużo mówić, łatwo dostrzec w jego projekcie inspirację samochodami z lat 60/70. ubiegłego wieku. Mowa oczywiście o tych zza Wielkiego Oceanu, czyli modelach pokroju Mustanga, Dodge Challengera, czy Camaro.

Czytaj też: Pełnowymiarowa Supra z Lego. Replika z klocków ma nawet swój napęd

Jednak „batmanowski duch” ciągle jest w nim obecny, co widać zwłaszcza na tyle niepasującym wizualnie do przedniej części. Powód? Spójrzcie tylko na ten obracający się „ogień” z rur wydechowych z dawnej odsłony Batmana, który może zaliczy chwilę na Wielkim Ekranie 4 marca 2022 roku, czyli w dniu premiery The Batman w USA.

Czytaj też: Pytajnikowy blok Super Mario 64 z klocków LEGO wkrótce dostępny

Mierzący około 45 cm długości, 17 cm szerokości i 11 centymetrów wysokości finalny owoc zabawy z klockami zestawu Batman Batmobile Lego Technic Kit posiada kilka ciekawych dodatków. Mowa o podświetlanych czerwonych i żółtych elementach, rozświetlających kolejno silnik a tyle, jak i maskownicę, układzie sterowania przednich kół, dyferencjale na tyle, otwieranej masce i drzwiach, czy poruszających się tłokach.