Reklama
aplikuj.pl

Ogromny wyciek GTA The Trilogy. Opis gry, wymagania oraz grafiki

gta the trilogy

Rockstar nie jest w stanie utrzymać poszczególnych wieści na temat GTA The Trilogy w tajemnicy. Wszystko przez ich dziurawy Rockstar Launcher, który zdradza masę rzeczy na temat gier.

GTA The Trilogy wycieka co rusz

Już praktycznie codziennie jesteśmy świadkami wycieku informacji na temat GTA The Trilogy. Tytuł budzi ogromne emocje, a fora fanowskie produkcji oblegane są przez osoby, które na co dzień ich nie odwiedzają. Taka kumulacja graczy w jednym miejscu prowadzi czasem do odkrywania wieści na temat danych produkcji, bo deweloperzy mogą po prostu czasem przeoczyć luki w swoich zabezpieczeniach lub coś źle kliknąć.

Czytaj też: Dragon Age 4 porzuca część konsol

Jak wspominałem, wycieków jest sporo. Przedwczoraj pisaliśmy we wpisie Wyciekły achievmenty GTA The Trilogy. Kiedy zobaczymy rozgrywkę? o oficjalnej liście osiągnięć z gier, a zaledwie dzień później mogliśmy już zamieścić we wpisie GTA The Trilogy po polsku? Pojawiły się spolszczone osiągnięcia! listę polskich osiągnięć, wskazujących na prawdopodobieństwo istnienia w grach polskich wersji językowych.

Nowe informacje na temat GTA The Trilogy

Czy dziś Rockstar ma spokój? Nic z tych rzeczy. Gracze dalej przeczesują Rockstar Launcher, dzięki temu wiemy więcej na temat odświeżonych gier. Zaczęło się od tego, że graczom udało się zmusić klienta Rockstara do pokazania w bibliotece gier odświeżonej trylogii. Widzimy na nich ikony, loga gier oraz „zdjęcie w tle”.

Nie minęło dużo czasu i po chwili pozyskaliśmy także… opis zestawu gier!

Rockstar wspomina w nim o tym, że w zestawie GTA The Trilogy trafimy do trzech ikonicznych miast z trzema wspaniałymi historiami. W odnowionych Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas zobaczymy ulepszone pod nowe urządzenia do grania produkcje, które będą zawierać sporo poprawek i ulepszeń. Zupełnie nowy system oświetlenia i poprawki światów gier, tekstury w wysokiej rozdzielczości, podkręcony zasięg rysowania obiektów – to wszystko znajdzie się w zestawie gier. Co jednak chyba cieszy mnie najbardziej, pojawi się sterowanie znane nam z Grand Theft Auto 5. Wspaniale, bo dziś granie w starsze odsłony GTA na konsoli jest mordęgą przez sterowanie.

Czytaj też: Dying Light na PS5. Doczekaliśmy się

Ale to nie koniec informacji na temat gry! Okazało się również, że Rockstar planuje specjalną ofertę dla tych, którzy zakupią ich odnowiony zestaw gier. Jeśli kupimy gry do 5 stycznia 2022 (co swoją drogą może wskazywać na to, że premiera odbędzie się jeszcze w 2021 roku) to otrzymamy 10 dolarów zniżki na kolejny zakup w Rockstar Games Launcher oraz Rockstar Web Stores na produkty powyżej 15 dolarów. Zniżka wygaśnie 16 stycznia 2022.

Wymagania sprzętowe GTA The Trilogy

Nie są już tajemnicą wymagania sprzętowe GTA The Trilogy. Również i ta informacja wyciekła i teraz wiemy, jaki sprzęt muszą przygotować posiadacze komputerów PC. A wygląda to tak…

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
  • Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • 8 GB RAM
  • 45 GB wolnego miejsca na dysku
  • Windows 10

Rekomendowane wymagania sprzętowe

  • Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
  • 16 GB RAM
  • 45 GB wolnego miejsca na dysku
  • Windows 10

Myśleliście, że to koniec informacji? Jest tego więcej! Rockstarowi nie udało się także utrzymać w tajemnicy kilku grafik promocyjnych gry, a przy okazji zobaczyliśmy wygląd poszczególnych cyfrowych okładek gier.

Na koniec rzecz, która nurtuje mnie od kilku dni. W GTA San Andreas w okolicy charakterystycznego dla gry mostu, znajduje się tablica informacyjna zawierająca dane na temat samej gry. Dowiadujemy się tam między innymi tego, ile megabajtów zajmuje most w plikach gry. Ciekawe czy informacje na niej zostaną zaktualizowane w przypadku remastera San Andreas?

https://twitter.com/GTANet/status/1449142488803983363?s=20