Reklama
aplikuj.pl

BMW Serii 7 nowej generacji na zdjęciach. Co pokazuje zakamuflowany prototyp?

BMW Serii 7 nowej generacji na zdjęciach, zakamuflowany prototyp BMW Serii 7 nowej generacji, BMW Serii 7 nowej generacji

Jeśli interesuje Was BMW Serii 7 nowej generacji, to poczekacie na nią z pewnością jeszcze kilka miesięcy, a może nawet rok. Dziś mamy dla Was coś na osłodzenie tego oczekiwania, bo zdjęcia prototypu BMW Serii 7 nowej generacji, ujawniające całkiem sporo.

Zdjęcia BMW Serii 7 nowej generacji

Niestety nadal ten model jeździ z dużą ilością kamuflażu, ale względem poprzednich sesji zdjęciowych z udziałem BMW Serii 7 nowej generacji, ten egzemplarz zdradza więcej szczegółów swoich reflektorów, które wydają się posiadać dwa klastry z osobnym paskiem LED na górze, pełniących funkcję świateł do jazdy dziennej. Te główne światła LED są zamontowane znacznie niżej, na poziomie maskownicy i wyglądają tak, jakby mieściły dwa moduły oświetleniowe dla świateł mijania. W oczy rzuca się też tablica rejestracyjna na samym dole zderzaka.

Czytaj też: Spójrzcie na zdjęcia nowego Mercedes-AMG S63e 2022

Ogólny charakter maskownicy odpowiada obecnej Serii 7, ale najpewniej została ona nieco obniżona. Profil boczny BMW Serii 7 nowej generacji zdradza płaskie klamki, którym towarzyszą naklejki, próbujące oszukać nasze oczy. Na tyle znalazły się z kolei zaokrąglone światła, spotykające się najpewniej ze sobą na środku klapy bagażnika, dzięki połączeniu poprzez pasek świetlny na całej szerokości.

Czytaj też: Specyfikacja Cybertrucka Tesli wyparowała. Co to oznacza?

Tego, czego nie widzimy, to podstaw tego nowego modelu, który będzie wykorzystywał zaktualizowaną konfigurację platformy CLAR z opcją hybrydowych oraz w pełni elektrycznych napędów. Na silnik V12 nie ma co liczyć, ale jego możliwości z pewnością zapewni coś o mniejszej emisji i z elektrycznym wspomaganiem. Zmian nie zabraknie też wewnątrz, jako że nowa seria 7 otrzyma najnowszy BMW iDrive 8 z ekranami umieszczonymi w jednej, lekko zakrzywionej obudowie