Reklama
aplikuj.pl

Wiedźmin 3 na PS5 już dzisiaj?

wiedźmin 3

Wiedźmin 3 Dziki Gon pojawił się w klasyfikacji wiekowej PEGI. Tytuł miałby zadebiutować… lada moment? Czyżby CD Projekt RED szykowali małą niespodziankę dla graczy?

Nextgenowy Wiedźmin 3 Dziki Gon

O tym, że powstaje ulepszona wersja Wiedźmin 3 Dziki Gon wiemy już od dawna. Takowa wersja gry tworzona jest przez Saber Interactive, a podobnym wydaniem Cyberpunk 2077 zajmuje się już CD Projekt RED. I o ile deweloperzy z Polski wprost przyznają, że być może nie wyrobią się do końca tego roku z cyberpunkową wizją przyszłości, o tyle Saber raczej problemów nie zgłaszało.

Czytaj też: Dying Light na PS5 nie jest zwykłym patchem

Może się okazać, że port ekipy, która stworzyła Wiedźmin 3 Dziki Gon na Nintendo Switch idzie tak dobrze, że jest już być może gotowy. Jak się bowiem dowiadujemy ze strony PEGI – „The Witcher 3: Wild Hunt – Game Of The Year Edition” otrzymało klasyfikację wiekową „18+”, „przemoc” i „przekleństwa”, a premiera wydania PlayStation 5 i Xbox Series X|S ma odbyć się… dzisiaj.

Co na to profile Wiedźmin 3 Dziki Gon?

Mimo tego, że wyciek wskazuje na dzisiejszą premierę nowej wersji gry, profile społecznościowe Wiedźmin 3 póki co milczą. Nic w ostatnim czasie nie wskazywało na to, że tak niespodziewanie dostaniemy nowe wydanie gry i dalej nie mamy co do tego żadnej przesłanki, oprócz zaskakującej oceny PEGI.

https://twitter.com/witchergame/status/1450099576346746888?s=20

Ostatnie informacje jakie otrzymaliśmy na temat Wiedźmin 3 Dziki Gon w wersji na nową generację konsol to to, że w grze pojawią się darmowe DLC inspirowane serialem Wiedźmin od Netflixa.

Czytaj też: Bloodborne 2 i remaster „jedynki” w końcu powstają?

https://twitter.com/witchergame/status/1413687388338069506?s=20

Nowa wersja gry usprawni wydanie pecetowe produkcji, a i poprzednia generacja konsol w postaci PlayStation 4 i Xbox One (poza Nintendo Switch) otrzyma drobne ulepszenia. Osobiście nastawiałbym się również na poprawki błędów. Czy premiera odbędzie się dzisiaj? Musimy zaczekać!