Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun GTA The Trilogy! Wszystko co wiemy o zestawie gier

gta the trilogy

Rockstar opublikował zwiastun GTA The Trilogy. Nietypowy styl graficzny raczej się podoba, a niektórzy zagrają w nowe-stare gry za darmo!

Oficjalny zwiastun GTA The Trilogy!

W końcu się doczekaliśmy! Rockstar Games zaprezentowało dzieło „Grove Street Games”, czyli ekipy, która odnowiła trzy klasyki z trylogii Grand Theft Auto. Bez zbędnego przedłużania – rzućcie okiem na materiał wideo!

Choć odnowiona grafika prezentuje się dość nietypowo (szczególnie twarze w GTA 3 i GTA Vice City) to jednak pierwsze reakcje graczy są bardzo optymistyczne. Co Rockstar ma nam do powiedzenia na temat nowego wydania gier?

Czytaj też: W Saints Row zbudujemy kryminalne imperium

Trzy kultowe miasta, trzy wspaniałe opowieści. Zagraj w klasyki z trylogii Grand Theft Auto, które zdefiniowały cały gatunek gier: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Zostały one odświeżone dla nowej generacji i zawierają wachlarz ulepszeń, w tym nowe oświetlenie oraz otoczenie, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększony dystans renderowania, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V, a także wiele więcej. Te uwielbiane światy nabiorą rumieńców.

GTA The Trilogy

Wymagania sprzętowe GTA The Trilogy

Rockstar przedstawił również oficjalne wymagania sprzętowe GTA The Trilogy.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
  • Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • 8 GB RAM
  • 45 GB wolnego miejsca na dysku
  • Windows 10

Rekomendowane wymagania sprzętowe

  • Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
  • 16 GB RAM
  • 45 GB wolnego miejsca na dysku
  • Windows 10

Szczegóły GTA The Trilogy

GTA The Trilogy zadebiutuje 11 listopada 2021 w cyfrowej wersji na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X oraz Nintendo Switch. 7 grudnia 2021 nastąpi za to premiera wersji fizycznej. Plotki mówią za to o tym, że trzy gry trafią jeszcze na systemy mobilne w przyszłym roku.

Czytaj też: Specjaliści Battlefield 2042 budzą kontrowersje

GTA The Trilogy to nie tylko poprawiona grafika. W produkcji pojawiło się sterowanie znane z GTA 5, a mapa pozwala teraz ustawiać nam punkty nawigacyjne, do których gra nas poprowadzi. Misje będzie można błyskawicznie uruchamiać ponownie, a całość dopełnią achievmenty.

Jeśli chodzi o technikalia – na PS5 i Xbox Series X zagramy w 4K oraz 60 fps. Gracze PC skorzystają za to z technologii NVIDIA DLSS. Jeśli gracie na Nintendo Switch, za pomocą ekranu dotykowego będziecie mogli sterować kamerą i menusami, a żyroskop pozwoli Wam celować.

Cena zestawu to 269 złotych. Warto jednak dodać, że GTA San Andreas Definitve Edition trafi do Xbox Game Pass, a GTA 3 Definitive Edition do PlayStation Now.