Reklama
aplikuj.pl

Ford Ranger nowej generacji na zwiastunie. Znamy datę premiery globalnej wersji

Globalna wersja Ford Ranger nowej generacji, Ford Ranger nowej generacji, Ford Ranger nowej generacji zwiastun

Ford Australia oficjalnie poinformował, że już 24 listopada firma zrealizuje premierę, podczas której dowiemy się wszystkiego na temat tego, co zaoferuje globalna wersja Ford Ranger nowej generacji, mająca trafić w ręce klientów w łącznie 180 krajach.

Zwiastun Ford Ranger nowej generacji

Nowy Ranger jest owocem współpracy Forda i Volkswagena, dlatego będzie miał sporo wspólnego z Amarokiem od VW. Powyższy zwiastun zdradza charakterystyczne światła LED do jazdy dziennej w kształcie litery C, ale firma ujawniła też coś znacznie bardziej angażującego, o 100-sekundowy materiał o tym, jak to jest stworzyć pickupa dla całego świata. W skrócie? Nie było to łatwe, dlatego Ford dołożył starań, aby dowiedzieć się, czego klienci oczekują, przeprowadzając ponad 5000 wywiadów z obecnymi właścicielami pickupów.

Czytaj też: Posłuchajcie BMW M4 CSL 2023 w testach na Nurburging

Firma zorganizowała warsztaty z właścicielami Rangerów w różnych częściach świata, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zwykle używają swoich sprzętów. Nic więc dziwnego, że wspomina się o Rangerze nowej generacji, jako o tym „najzdolniejszym”, który został zaprojektowany po to, „aby jeździć w większej liczbie miejsc, pracować ciężej i oferować więcej komfortu i wyrafinowania niż kiedykolwiek wcześniej”.

Czytaj też: Hyundai pokazał swoje inteligentne koła e-Control z silnikiem

Prototypy zostały poddane testom, obejmującym przejechanie 10000 kilometrów przez pustynię, co odpowiada przejechaniu 1250000 km lub jechaniu w terenie przez 625000 km z maksymalną ładownością. Niestety na ten moment nie wiadomo nic na temat wyposażenia, jeśli idzie o oficjalne informacje, ale już 24 listopada wszystko stanie się jasne.