Reklama
aplikuj.pl

Rozwój Call of Duty Vanguard. Co twórcy szykują w pierwszym miesiącu?

call of duty vanguard

Dziś wiele gier rozwija się przez lata i co miesiąc oferuje sporo atrakcji, aby gracze, jak najdłużej bawili się w danej produkcji. W Call of Duty Vanguard będzie się sporo działo!

Co nas czeka w Call of Duty Vanguard?

Zabawa związana z Call of Duty Vanguard zaczyna się już w tym miesiącu. Activision zebrało informacje na temat tego, co szykuje w swojej grze przez pierwszy miesiąc rozgrywki. Jest tego sporo!

  • 28 października (konsole) i 2 listopada (PC): startuje wstępne pobieranie Call of Duty: Vanguard – Kupcie grę w przedsprzedaży, aby móc zagrać natychmiast po premierze i odebrać liczne nagrody w Vanguard, Black Ops Cold War i Warzone.
  • 5 listopada: premiera Call of Duty: Vanguard – Oczekujcie epickich przeżyć na wszystkich frontach: w kampanii oraz trybach wieloosobowym i Zombie. Dodatkowo zaczną działać serwery systemu antyoszustowego RICOCHET Anti-Cheat.
  • 5 listopada – 2 grudnia: okres przedsezonowy w Vanguard – Dostęp do darmowych poziomów w systemie Karnetu Bojowego sezonu szóstego Black Ops Cold War. A 17 listopada przygotujcie się na wyprawę na ulubioną mapę fanów.
  • 18 listopada: zaczynamy Operację: Flashback w Warzone – Ograniczony czasowo trybu wspominkowy w Werdańsku z okazji 18 miesięcy i ponad 100 milionów graczy w Warzone.
  • 24 listopada: odkryjcie „Tajemnice Pacyfiku” – Zdobądźcie informacje o Calderze i jej nowych, ciekawych miejscach dzięki wyzwaniom w Warzone i trybie wieloosobowym Vanguard.
  • 30 listopada i 1 grudnia: ostatnie godziny Werdańska. – Czas zrzucić bomby. Zobaczcie, co się stanie z miastem, zanim Warzone pogrąży się w ciemnościach, aby przygotować się na mapę Caldera i sezon pierwszy.
  • 2 grudnia: początek sezonu pierwszego – grający w Vanguard otrzymają nowe mapy do trybu wieloosobowego, 24 godziny wczesnego dostępu do Call of Duty: Warzone Pacific i wiele więcej. Wszyscy mogą korzystać z nowego systemu Karnetu Bojowego i dwóch darmowych broni funkcjonalnych. Plus: sterownik RICOCHET Anti-Cheat zacznie swoje działanie w Warzone.

Czytaj też: Dlaczego Battlefield 2042 nie działa w 120Hz i się tnie?

Co dalej w Call of Duty Vanguard?

To jednak nie koniec tego, co deweloperzy szykują dla swojej gry. Twórcy wymienione wyżej atrakcje nazywają tylko „przedsmakiem” zawartości Vanguard i Warzone, która ukaże się po premierze. Wkrótce dowiemy się co czeka nas 2 grudnia i w kolejnych tygodniach. Następne sezony również mają być pełne niespodzianek.

Czytaj też: GTA San Andreas VR – co wiemy o tej wersji gry?

Sporo zawartości nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę to ile zespołów dołączyło do głównego studia odpowiedzialnego za tę odsłonę. Przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard jest wydawane przez Activision. Głównym producentem gry jest studio Sledgehammer Games, a trybu Zombie studio Treyarch. W pracach nad Vanguard pomagają też studia Beenox, Demonware, High Moon Studios, Raven i Activision Shanghai Studio.

Głównym producentem Call of Duty: Warzone Pacific jest studio Raven Software. W pracach nad Vanguard i Warzone pomagają też studia Beenox, Demonware, High Moon Studios, Activision Shanghai Studio, Toys for Bob i Treyarch.