Reklama
aplikuj.pl

Pokazano gameplay Elden Ring! Wyciekła edycja kolekcjonerska

elden ring

Bandai Namco zaprezentowało tytuł, który na pewno spodoba się wszystkim fanom gier Souls. Fani produkcji odkryli za to coś, co jeszcze nie miało być ujawnione.

Rozgrywka z Elden Ring

From Software pokazało na dłuższym materiale zabawę w Elden Ring. Produkcja już w trakcie pokazu materiału wideo na żywo spodobała się graczom, a transmisja była oglądana przez około 150 tysięcy osób. Pokazuje to, jak niezwykle silną markę dewelopera wyrobili sobie producenci.

Czytaj też: Portal w Battlefield 2042 wygląda jak główna część zabawy

Każda gra studia to hit, który ogrywany jest przez lat. Tym razem deweloperzy stawiają na trochę większą przystępność produkcji, ale w żadnym wypadku nie chodzi o obniżenie poziomu trudności. To dalej będzie gra, która sprawi, że wiele osób nie pokona nawet pierwszego etapu. From Software zapowiada jednak świat gry, który będzie trochę bardziej przyjazny w odbiorze, dzięki większej swobody w podróżowaniu. Osoby, który będą miały problem z danym etapem mają mieć możliwość przechodzenia gry w kooperacji.

Edycja kolekcjonerska Elden Ring

Do sieci trafiła także edycja kolekcjonerska Elden Ring.

Czytaj też: Wyciek GeForce Now – więcej informacji o niezapowiedzianych grach

W specjalnym wydaniu gry znajdzie oczywiście gra. Wspominam o tym, ponieważ od czasu do czasu pojawiają się zestawy, w których nie ma gry. Do tego osoby, które wybiorą Collector’s Edition mogą liczyć na figurkę oraz ekskluzywny dla tego wydania steelbook. W pudełku znajdzie się również gruby na 40 stron artbook w twardej oprawie.