Reklama
aplikuj.pl

Nowe GTA The Trilogy usunięte na PC. Gracze bez dostępu do produktu

gta

Czyżby Rockstar nie był zadowolony z jakości GTA The Trilogy, które zlecił do wykonania innej firmie? Z wersją gry na PC dzieją się przedziwne rzeczy.

Rockstar Games Launcher nie działa

Gracze PC nie mają szczęścia do odnowionego wydania GTA The Trilogy na PC. Okazuje się, że tytuł nie jest najlepiej zoptymalizowany na komputerach i o ile konsolowcy narzekają tylko na drobne spadki płynności w szczególnych sytuacjach, o tyle na PC zwykła rozgrywka z zabawą na mieście potrafi działać w mniej niż 60 klatkach.

Czytaj też: Seria Fight Night powraca, ale EA chwilowo ją wstrzymało

Wychodzi jednak na to, że to i tak mały problem w porównaniu z tym, że w grę nie można już zagrać na PC! Osoby, które zakupiły tytuł, straciły do niego dostęp, ponieważ Rockstar Games Launcher, który miał mieć chwilową w przerwę w działaniu, nie działa już od ponad 15 godzin.

Bez sprawnego Rockstar Games Launcher nie da się włączyć GTA The Trilogy. Nie działają również inne gry Rockstara na PC, więc jak ktoś chciał zabić czas w Red Dead Redemption 2 oraz Grand Theft Auto V czy Grand Theft Auto Online to tego nie zrobi. Gry również nie działają.

GTA The Trilogy wycofane ze sprzedaży

Oczywiście już zrodziły się teorie spiskowe, według których Rockstar specjalnie wyłączył aplikację, ponieważ gra źle działa, a do tego na pewno zawiera jakiś krytyczny błąd. Chciałoby się powiedzieć, że to zachowanie typowe dla zdenerwowanych graczy, ale pewien dowód potwierdza tę teorię.

Czytaj też: Premiera The Elder Scrolls 6 i Fallout 5… poczekamy wiele lat

Okazuje się, że Rockstar na ten moment uniemożliwił dalsze kupowanie GTA The Trilogy na PC! Produkcja którą da się kupić tylko przez Rockstar Games Launcher, choć ma swoją stronę w sklepie to jednak jej premiera przełożona jest na za 25 dni.

Być może ma to jakiś związek z aktualnymi problemami technicznymi Rockstara i licznik do premiery gry zresetował się właśnie przez nie? Na ten moment Rockstar nie komentuje sprawy wycofania GTA The Trilogy ze sprzedaży.