Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze zdjęcia szpiegowskie Audi A3 Allroad

zdjęcia szpiegowskie Audi A3 Allroad, Audi A3 Allroad, zdjęcia Audi A3 Allroad

Czyżby Audi miało zamiar rozszerzyć ofertę swoich „terenowych, zwyczajnych” modeli? Wszystko na to wskazuje, bo tak jak w 2019 roku firma ujawniła A1 Citycarver, jako rozszerzenie rodziny Allroad, tak najpewniej teraz testuje to samo, ale w ramach innej serii. To przynajmniej sugerują pierwsze zdjęcia szpiegowskie Audi A3 Allroad… a przynajmniej modelu, który mógłby nim być.

Zdjęcia szpiegowskie Audi A3 Allroad, czyli bardziej użytkowej wersji A3

Sama nazwa jest na ten moment dopiero naszym wymysłem, bo Audi nie ujawniło nic na temat domniemanego A3 Allroad. Zdjęcia wskazują jednak, że ta wersja bardziej zorientowana na teren i użyteczność, dzięki swojemu zwiększonemu prześwitowi, relingom dachowym oraz plastikowym osłonom nadwozia, rzeczywiście powstaje.

Czytaj też: Premiera Subaru Solterra. Elektryczny SUV od nowego gracza

Na tych fotkach domniemane Audi A3 Allroad posiada kamuflaż na dolnej części nadwozia, które najpewniej zasłania przede wszystkim plastikową okładzinę wokół nadkoli oraz szersze listwy progowe. Osłona ochronna najpewniej rozciąga się na przedni zderzak, podczas gdy ten tylny wydaje się pozbawiony większych zmian w porównaniu ze standardowym A3.

Czytaj też: Rosjanie przecięli silnik na pół i sprawdzili na nagraniu, czy zadziała

A3 Allroad w przypadku tego egzemplarza jest najpewniej zasilany przez hybrydowy układ napędowy typu plug-in, na co wskazuje otwór ładowania na przednim lewym błotniku. Ten model może też wyróżnić się specyficznymi felgami oraz potencjalnym napędem na wszystkie koła.