Reklama
aplikuj.pl

Szukacie nowego kompa? Wygrajcie go w konkursie Predator

Marka Predator ogłosiła właśnie konkurs, w którym możecie wygrać nowy sprzęt komputerowy w postaci dwóch potężnych maszyn do grania i całą masę sprzętu gamingowego. Wystarczy tylko nagrać film i zagrać w nim głównąrolę.

W konkursie konkursie Predator o nazwie Życie, jak gra możecie wygrać solidny sprzęt komputerowy

Trwający od 15 listopada do 17 grudnia bieżącego roku konkurs Życie, jak gra. Ten wymaga od Was opublikowania na Instagramie z hashtagami: #PredatorChallange #PredatorShot #ZyjeJakGracz nagrania, w którym musicie zagrać rolę postaci z gry. Postaci, której nieodzownym elementem ekwipunku musi być puszka napoju energetycznego PredatorShot.

Czytaj też: Kupujesz za kryptowaluty i oszczędzasz. Newegg zaszaleje w Black Friday

Wirtualna rzeczywistość kontynuuje swoją dobrą passę. Wielu użytkowników sięga dziś po tytuły, wykorzystujące technologię VR. Jednak marka Predator postanowiła wyjść naprzeciw tym trendom i  zorganizować nowy konkurs, w którym każdy fan gier będzie mógł wcielić się w prawdziwego bohatera wirtualnego świata. Uczestnicy mogą wykazać się prawdziwą kreatywnością i nieoczywistym myśleniem.

– czytamy w ogłoszeniu firmy.

Czytaj też: Test SteelSeries Aerox 3. Lekka „podziurawiona” mysz w akcji

Główną nagrodą w tym jest laptop Predator Helios 300 o wartości 11800 zł lub komputer Predator Orion 3000 o wartości 12500 zł. Znajdą się też solidne nagrody dodatkowe w postaci monitora Predator X34GSbmiipphuzx, klawiatury mechanicznej Aethon 300, bezprzewodowej myszki gamingowej Cestus 350 i zestawu słuchawkowego Galea.