Reklama
aplikuj.pl

Screen z GTA 6 w GTA Trilogy czy gracze już zwariowali?

gta 6

Czasem w sieci pojawia się taka teoria na temat danej gry wideo, że można tylko się uśmiechnąć. Potem jednak wczytujemy się w szczegóły i… ciężko nie mieć wrażenia, że w tym wariactwie coś jest. Czy w GTA The Trilogy zobaczyliśmy GTA 6?

Odnowione GTA The Trilogy po kilku dniach odkryć

W nowej wersji GTA The Trilogy znalazło się sporo nowych treści. Oprócz usprawnień w mechanikach gry, możemy liczyć na dodatkową gwiazdę na minimapie…

Twórcy tak dokładnie podeszli do swojego odświeżenia, że z rozpędu wygładzili nawet więcej niż powinni! To się nazywa przyłożenie do swojej pracy!

Czytaj też: Obcy Izolacja powraca! Tytuł zadebiutuje na kolejnych platformach mobilnych

Pojawiły się nawet takie dodatkowe mechaniki jak np. możliwość rozszerzania samochodu podczas jazdy, gdy będziemy nim ostro skręcali raz po raz.

GTA The Trilogy skrywa tajemnice GTA 6?

OK, GTA The Trilogy zawiera wiele elementów, które sprawiają, że można stracić wiarę w to, że GTA 6 jest aktualnie w porządnym stanie. Gracze co rusz znajdują powody, dla których tytuł jeszcze długo będzie niszczył reputację Rockstara. Firma może się jednak mimo wszystko podnieść wspomnianym GTA 6, bo tytuł budzi emocje nawet po wpadce z GTA The Trilogy. A nowa teoria wskazuje na to, że zobaczyliśmy pierwszy zrzut ekranu z gry.

Czytaj też: Ważna aktualizacja Guardians of the Galaxy dla posiadaczy PS4 i Series S

W lokacji Lil Probe In w GTA San Andreas zawsze mogliśmy wypatrzeć masę zdjęć UFO. Mała, klimatyczna lokacja w Definitive Edition otrzymała zupełnie nowe zdjęcia i gracze wypatrzyli na nich lokacje z Grand Theft Auto 5 czy Red Dead Redemption 2. Jedno ze zdjęć nie pasowało jednak do żadnej gry Rockstara, a bardzo przypominało… dom na Florydzie.

Przypomnijmy, że według przecieków, to właśnie na Florydzie ma odbywać się akcja Grand Theft Auto 6. Co ciekawe, odnaleziono dom, na którym mogła być wzorowana grafika i jest to dom rzeczywiście znajdujący się na Florydzie!

Gracze zwracają również uwagę na to, że domniemany zrzut ekranu przedstawia chmury wykonane w technologii, która istnieje w Red Dead Redemption 2, ale w Grand Theftu Auto 5 jeszcze jej nie było. To jak? Wierzycie, czy nie?