Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy najlepsze gry mobilne na Androida!

gry mobilne

Google przedstawiło wyniki dotyczące rankingów najlepszych gier 2021 roku. Mówimy tutaj o produkcjach, które dostępne są na smartfonach oraz tabletach, czyli – na systemie Android. Kto okazał się zwycięzcą?

Gra roku Google Play 2021

Jak wynika z „Google Play’s Best of 2021” grą roku na systemach mobilnych zostają Pokemony! Jak widać, nie tylko na konsolach Nintendo Poki radzą sobie doskonale. W przypadku nagrody roku mówimy o dokładnie o Pokemon UNITE, czyli wydaniu gry, która umożliwia nam toczenie bitew 5 na 5 w stylu League of Legends.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 przetestowany po roku. Tytuł zaliczył niewiarygodną przemianę

Pokemon UNITE jest dostępne bezpłatnie, a tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością. Co ciekawe, w grze mogą się bawić również posiadacze Nintendo Switch, ponieważ i na tej konsole jest ten tytuł dostępny.

Pozostałe nagrody Google Play’s Best of 2021

Jak wyglądają zwycięzcy innych kategorii? Co ciekawe, Google nie wybrało jednej produkcji dla każdej kategorii, a kilka gier. W pięciu kategoriach znajdziemy pięć tytułów, które zostały docenione.

Najlepsze gry do rywalizacji

Najlepsze „game changery”

Czytaj też: Plany CD Projekt na przyszłość. Co z GOG.com?

Najlepsze tytuły niezależne

Najlepsze gry z prostą rozgrywką

Najlepsze na tabletach

Pozostaje teraz czekać na odpowiedź Apple i ogłoszenie ewentualnej gry roku na systemach iOS oraz iPadOS. Wyniki… mogą być bardzo podobne.