Reklama
aplikuj.pl

Nowości od Ottobike na EICMA. Nowy motocykl CR-21 i aż trzy ebike

Nowości od Ottobike na EICMA, Nowy motocykl CR-21, trzy ebike, Ottobike

Tajwańska firma Ottobike Group zawitała na tegoroczne targi EICMA w Mediolanie i zaprezentowała aż cztery produkty. Te nowości od Ottobike na EICMA obejmują aż trzy elektryczne rowery oraz wyjątkowy koncept elektrycznego motocykla CR-21, którego produkcyjna wersja ma pojawić się w Europie w 2022 roku w cenie początkowej 9390 euro.

Motocykl CR-21 był główną atrakcją na EICMA od Ottobikes

Wedle Ottobike CR-21 napędza 11 kW silnik elektryczny o wydajności podobnej do spalinowej jednostki o pojemności 0,3 litra. To jednak moc szczytowa, bo ten motocykl z silnikiem chłodzonym cieczą ma tak naprawdę nominalną moc 5,7 kW i jest połączony z pakietem akumulatorów o pojemności 9,6 kWh.

Czytaj też: Elektryczny napęd FLO DRIVE, czyli owoc współpracy Gogoro i Gates Carbon Drive

Maksymalna prędkość? 130 km/h. Maksymalny zasięg na jedno ładowanie? 230 km… ale tylko przy utrzymywaniu 50 km/h. CR-21 dodatkowo może pochwalić się odwróconym widelcem 41 mm i regulowaną amortyzacją z tyłu o skoku 230 mm, hamulcami tarczowymi Brembo z ABS, 17-calowymi kołami z oponami Maxxis, czy wyświetlaczem TFT.

Czytaj też: Bliższe spojrzenie na wyścigowe hulajnogi elektryczne Helbiz o mocy 12 kW

Ujawnienia doczekał się też elektryczny rower górski TY-M, miejski ebike TY-U i cośdla młodszych o nazwie TY-alpha w formie BMXa. Pełnych ogłoszeń mamy doczekać się na rok modelowy 2022 lub 2023, a skąpe szczegóły na ich temat wskazują i tak, że w grę wejdą przyzwoite modele. Byleby tylko ich ceny nie były przesadzone.