Reklama
aplikuj.pl

Twórcy Gothic Remake zainteresowani polskim rynkiem

gothic remake

Deweloperzy Gothic Remake postanowili przekazać graczom informacje na temat stanu rozwoju produkcji. Z nowego wpisu twórców dowiadujemy się o postępach prac oraz docenianych umiejętnościach pracowników.

Gothic Remake powstaje bez problemów

Gothic Remake… a właściwie Gothic 1 Remake, ostatni raz widzieliśmy w marcu tego roku. Twórcy informowali nas wtedy o doskonałym odbiorze gry i ogromnej pomocy jaką otrzymują od społeczności. Demo sprawdzające zainteresowanie tytułem okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ jednocześnie potwierdziło, że są chętni na ten tytuł, a do tego pokazało twórcom, że muszą być bardziej wierni oryginałowi, aby zachęcić wszystkich do zabawy.

Czytaj też: Nowy patch do GTA Trilogy zmienia masę rzeczy!

Tytuł dostał swój budżet, zatrudniono deweloperów, a projekt przechodzi stopniową przemianę w to, co ostatecznie stanie się odnowionym Gothickiem. Od marca w kontekście gry była jednak cisza i nie przekazywano nam żadnych ważniejszych informacji na temat produkcji. W branży growej zdarzają się jednak takie okresy, gdy deweloperzy naprawdę nie mają nic nowego do pokazania oprócz sterty elementów, które być może nie dotrwają do końca produkcji.

Cisza przy Gothic Remake przerwana

Deweloperzy z Barcelony uznali, że jednak coś już trzeba pokazać i zaprezentowali nam ostateczny wygląd pełzacza. Stwory mają podobno nas zaskoczyć czymś, czego nie widać na poniższej grafice, ale deweloperzy nie chcą tego jeszcze ujawniać.

Pełzacz z Gothic Remake

Z innych informacji – rozwój Gothic Remake postępuje na każdym polu i gra nie zalicza żadnych niespodziewanych turbulencji. Nad tytułem pracuje 35 osób w biurze w Barcelonie oraz inne osoby, do których są outsource’owane dane elementy.

Czytaj też: Dlaczego nie kupiliśmy Call of Duty Vanguard?

Co ciekawe, twórcy poszukują aktualnie Community Managera, który dołączy do nich w Barcelonie. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że kandydat musi spełniać ciekawe wymagania. Osoba na tym stanowisku oprócz posiadania miłości do gry musi także mówić po angielsku i niemiecku, a najlepiej jakby potrafiła mówić również po rosyjsku i po polsku. Od razu widać, które rynki są żywo zainteresowane nadchodzącym Gothic 1 Remake!