Czas na nowe informacje o UFO. Ujawnione zostaną 3 terabajty danych

W 2022 roku do sieci mają trafić 3 terabajty danych poświęconych obserwacjom UFO, czyli niezidentyfikowanych obiektów latających.

Za tą informacją stoi jeden z amatorskich poszukiwaczy tego typu obiektów, Ryan Sprague. Do upublicznienia informacji ma doprowadzić organizacja UAPx odpowiedzialna za poszukiwanie UFO. Mają one obejmować ponad 600 godzin nagrań w podczerwieni, a łączna waga tych danych wyniesie około 3 terabajtów.

Czytaj też: Pentagon stworzył nową grupę zadaniową AOIMSG. Cel? UFO

Reklama

Sprague dodaje, że analiza tych informacji wykazała istnienie ogromnej liczby niespotykanych na co dzień zjawisk oraz obiektów. Poza tym, jego zdaniem charakter i rodzaj zebranych informacji może stanowić ostateczny dowód na istnienie UFO – zakładamy, iż poszukiwacz odnosił się w tym momencie do pozaziemskich istot odwiedzających naszą planetę.

W czerwcu rząd Stanów Zjednoczonych wydał pierwszy w historii raport poświęcony UFO

Kiedy będzie to dozwolone z punktu widzenia prawa, UAPx udostępni światu nasze ocenione i przeanalizowane dane oraz surowe materiały, co nastąpi po tym, jak dokonamy identyfikacji oraz znajdziemy miejsce do odpowiedniego przechowywania tych danych. UAPx uważa, że informacje zebrane, przetworzone i przeanalizowane przez nasz zespół są najbardziej znaczącym zbiorem danych naukowych dotyczących zjawiska UFO/UAP.

stwierdzili w komunikacie przedstawiciele UAPx

Czytaj też: Amerykanie coraz bardziej wierzą w obcych. Poznaliśmy nowe statystyki dotyczące UFO

W ostatnich miesiącach i latach tego typu raporty stają się coraz powszechniejsze. Wydają je nie tylko prywatne ugrupowania, ale również rządowe agencje. Wystarczy wspomnieć o nagraniach udostępnionych światu przez Pentagon, na których widać spotkania amerykańskich pilotów i marynarzy z niezidentyfikowanymi obiektami. Z kolei przed kilkoma miesiącami, w czerwcu, rząd Stanów Zjednoczonych opublikował pierwszy w historii raport o UFO/UAP.