Biustonosz idealny. Jak Fusion Bra wykorzystuje nowoczesną technologię?

Biustonosz idealny, Fusion Bra

Nowoczesna technologia może dotknąć nawet tak niepozornych rzeczy, jak bielizna osobista. Firma Braave to udowodniła, prezentują biustonosz idealny w postaci Fusion Bra, którego produkcja obejmuje dwa arcyważne etapy w myśl możliwie najlepszego dopasowania.

Fusion Bra jako biustonosz idealny

Znalezienie dobrze dopasowanego biustonosza może być trudne, ale nie w momencie, kiedy do gry wejdą skany i druk 3D. Chętni na Fusion Bra do kupienia za 75 dolarów, muszą złożyć zamówienie, pobrać aplikację na smartfona iPhone X (lub nowszego) i dokonać trwającego dwie minuty skanu nagiej klatki piersiowej. Owocem jest szczegółowy skan 3D, ale nie w formie zwyczajnych zdjęć, a trójwymiarowej mapy głębi.

Czytaj też: Po raz pierwszy 14-megawatowa turbina Siemens Gamesa wygenerowała prąd

Na podstawie tych skanów firma realizuje produkcję, stawiając na spersonalizowane, drukowane w 3D ulepszone fiszbiny UnderFits, które zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie okalać żebra klientki pod biustem.

Czytaj też: Elastyczny akumulator, który można prać, czyli kolejny krok do smart-odzieży

Pozostała część biustonoszy Fusion Bra składa się z indywidualnie dobranej (ale nie drukowanej w 3D) lewej miseczki, prawej miseczki oraz części tylnej. Są one wykonane z materiału określanego jako “ultra miękki”, którego 75 procent pochodzi z przetworzonych plastikowych butelek.