Reklama
aplikuj.pl

Biustonosz idealny. Jak Fusion Bra wykorzystuje nowoczesną technologię?

Biustonosz idealny, Fusion Bra

Nowoczesna technologia może dotknąć nawet tak niepozornych rzeczy, jak bielizna osobista. Firma Braave to udowodniła, prezentują biustonosz idealny w postaci Fusion Bra, którego produkcja obejmuje dwa arcyważne etapy w myśl możliwie najlepszego dopasowania.

Fusion Bra jako biustonosz idealny

Znalezienie dobrze dopasowanego biustonosza może być trudne, ale nie w momencie, kiedy do gry wejdą skany i druk 3D. Chętni na Fusion Bra do kupienia za 75 dolarów, muszą złożyć zamówienie, pobrać aplikację na smartfona iPhone X (lub nowszego) i dokonać trwającego dwie minuty skanu nagiej klatki piersiowej. Owocem jest szczegółowy skan 3D, ale nie w formie zwyczajnych zdjęć, a trójwymiarowej mapy głębi.

Czytaj też: Po raz pierwszy 14-megawatowa turbina Siemens Gamesa wygenerowała prąd

Na podstawie tych skanów firma realizuje produkcję, stawiając na spersonalizowane, drukowane w 3D ulepszone fiszbiny UnderFits, które zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie okalać żebra klientki pod biustem.

Czytaj też: Elastyczny akumulator, który można prać, czyli kolejny krok do smart-odzieży

Pozostała część biustonoszy Fusion Bra składa się z indywidualnie dobranej (ale nie drukowanej w 3D) lewej miseczki, prawej miseczki oraz części tylnej. Są one wykonane z materiału określanego jako „ultra miękki”, którego 75 procent pochodzi z przetworzonych plastikowych butelek.