Reklama
aplikuj.pl

Czy tak będzie wyglądał składany Honor Magic Fold?

Czy tak będzie wyglądał składany Honor Magic Fold?

W najbliższych dniach swój składany smartfon ma zaprezentować Oppo. Tymczasem do sieci trafiły nowe informacje na temat składanego Honor Magic Fold.

Składany Honor Magic Fold może wyglądać naprawdę elegancko

W najbliższym czasie czeka nas coraz więcej premier składanych smartfonów. 15 grudnia Oppo pokaże swój model, a w następnych miesiącach to samo zrobi Honor, wprowadzając na rynek (wedle plotek) aż dwa składane urządzenia. Będą to Honor Magic X i Honor Magic Fold. Ten pierwszy będzie odpowiedzią na Galaxy Flip, zaś drugi na Galaxy Fold, składając się w formie „książeczki”.

Czytaj też: iPhone 14 w końcu bez notcha?

Na razie specyfikacja techniczna obu urządzeń pozostaje wielką tajemnicą, jednak dotychczasowe informacje pozwoliły jednemu z leaksterów na opracowanie renderów, które mogą obrazować wygląd Magic Fold. Od razu widzimy, że design przypomina ten znany nam z serii Honor 50 i 60. Mamy więc wyspę aparatów w formie dwóch okręgów, scalonych ze sobą na owalnej powierzchni. Tylna klapka jest natomiast gładka. Zewnętrzny ekran, bez wcięcia na aparat do selfie, miałby dość wąskie, równomierne ramki.

Źródło: @RODENT950.

Czytaj też: Wyciekły prawdziwe zdjęcia Vivo S12 Pro, a wraz z nimi szczegóły specyfikacji

Oczywiście należy pamiętać, że jest to jedynie render, więc finalnie Honor Magic Fold może wyglądać zupełnie inaczej. Jego data premiery jest nieznana, ale spodziewamy się, że nastąpi to w okolicach połowy 2022 roku.