Reklama
aplikuj.pl

Pokaz Bully 2 wycofany w ostatniej chwili?

bully 2

Bully 2 od Rockstara miał zostać zaprezentowany na ostatniej imprezie growej. Tak się jednak nie stało, co zdziwiło kilku informatorów. Co się dzieje z grą?

Bully 2 miał wrócić

To by była niespodzianka! A szczególnie, jak dobrze by zrobiła Rockstarowi wizerunkowo, który w ostatnim czasie zaliczył kilka wpadek. Zapowiedź nowej gry, którą wielu nazywa „GTA w szkole” na jakiś czas na pewno pozwoliło graczom zapomnieć o ostatnich problemach deweloperów z grami.

O Bully 2 słyszymy już od 2019 roku, a projekt miał być wielokrotnie kasowany. Wygląda jednak na to, że Rockstar chce wydać tę produkcję, ponieważ co kilka miesięcy pojawiają się przecieki o kolejnym podejściu do tytułu.

Czytaj też: Zabezpieczenia PlayStation 4 złamane. Fani Elden Ring – uwaga na spoilery!

Zdaje się, że prace w końcu zaczęły nabierać odpowiednich kształtów, ponieważ wielu informatorów spodziewało się zobaczyć zapowiedź gry podczas ostatniej gali nagród The Game Awards 2021. Jak wszyscy już wiemy – Rockstar nie zademonstrował gry podczas wydarzenia.

Bully 2 widziany w akcji

O tym, że produkcja Bully 2 jest już w zaawansowanej formie wiadomo stąd, że informatorzy docierają do osób, które widziały już grywalną wersję gry. Bully 2 jest dzisiaj czymś więcej niż prototypem i w tytule można już się bez problemów bawić. Grywalna wersja gry została obejrzana przez źródła informatorów na kilka tygodni przed pokazem The Game Awards 2021 i twierdzono, iż jest duża szansa na ujawnienie produkcji pod koniec roku.

Czytaj też: GTA 6 w tarapatach i nawet mnie to nie dziwi

Atmosferę wokół powrotu gry podgrzał także redaktor GameInformera, która opublikował wpis na Twitterze zapowiadający nowe informacje, które wkrótce zostaną przekazane graczom. We wpisie znalazła się grafika z pierwszej częściprodukcji, a redaktor we wpisie zamieścił cyfrę „2”, co tylko podgrzało emocje.

Wpis został jednak usunięty, więc wiele osób uznało to za pośpieszene się z informowaniem graczy o nowym artykule i potwierdzenie tego, że rzeczywiście wkrótce usłyszymy o Bully 2. Inny redaktor GameInformera stwierdził jednak, że wpis kolegi z pracy nie odnosił się do tego, że Bully 2 znajduje się w produkcji.