Reklama
aplikuj.pl

Rayman Origins za darmo, a Xbox rozdaje gry

rayman origins

Ubisoft przygotował nową promocje dla graczy pecetowych. Za darmo można już pobierać Rayman Origins. Do tego Microsoft zapowiedział nowy zestaw gier w Xbox Game Pass.

Rayman Origins za darmo

Rayman OriginsRayman Origins stworzony został przez zespół UBIart z Montpellier. Gra posiada zaprojektowany przez Michela Ancela open-source’owy silnik gry UBIart Framework, który umożliwił niewielkim zespołom artystów i twórców wyprodukowanie niezwykle zaawansowanej graficznie, a jednocześnie płynnej i wydajnej gry. To „garażowe” podejście dało szerokie pole popisu dla kreatywności i innowacji, która zdobyła serca graczy.

Czytaj też: Pokaz Bully 2 wycofany w ostatniej chwili?

Tytuł oferuje tryb współpracy jump-in/jump-out dla 4 graczy. Co to oznacza w praktyce? Gracze mogą zagrać w kampanię jednoosobową jako Rayman lub zaprosić w dowolnym momencie 3 znajomych, którzy wcielą się w postać Globoksa lub jednego z 2 magów – Tinsów. Gracze mogą w każdej chwili wejść lub wyjść z gry bez konieczności rozpoczynania poziomu od nowa.

Rayman Origins zawiera ponad 60 poziomów platformowej rozgrywki 2D dla graczy w każdym wieku i o różnych stylach gry. Ubisoft poleca stopniowe zdobywanie umiejętności i wracanie do poprzednich poziomów, aby odkrywać nowe, tajne przejścia i sekrety. Świat gry zasiedlony jest przez ponad 100 różnych postaci w 12 unikalnych lokalizacjach.

Rayman, Globox i Tinsowie w trakcie rozgrywki zdobywają unikalne umiejętności, jak pływanie i nurkowanie czy niezwykłą zdolność latania na włosach – „WłosoKopter” (HairlyCopter). Wykorzystano również elementy znane z gier akcji, przygodówek oraz bijatyk.

Czytaj też: Forspoken nie działa płynnie. Twórcy zapowiadają tryby graficzne

Cała produkcja jest teraz dostępna za darmo na komputery PC. Darmową grę na Ubisoft Connect PC możecie pobierać od godz. 14:00 dn. 14 grudnia do godz. 22:00 dn. 22 grudnia (czasu lokalnego), by móc się nią potem cieszyć bez żadnych ograniczeń! Tytuł dostępny jest pod tym linkiem.

Xbox Game Pass z nowymi grami

Nowe tytuły będą również dostępne dla osób opłacających abonament Xbox Game Pass. Microsoft przedstawił produkcje, które wkrótce będą dostępne dla abonentów. Jeszcze 15 grudnia otrzymamy Among Us, które włączymy za pomocą chmury. Od 16 grudnia do oferty na konsole Xbox, PC oraz chmurę dojdą za to:

  • Ben 10: Power Trip
  • Broken Age
  • Firewatch
  • The Gunk
  • Lake
  • Mortal Kombat 11
  • PAW Patrol
  • Race With Ryan
  • Record of Lodoss War
  • Transformers: Battlegrounds