Reklama
aplikuj.pl

Warszawiacy mogą już skorzystać z usługi Bolt Market. Jak ona działa?

Warszawiacy mogą już skorzystać z usługi Bolt Market. Jak ona działa?

Mieszkańcy stolicy dostają kolejną możliwość szybkiego i wygodnego zamówienia zakupów. Tym razem za pośrednictwem usługi Bolt Market.

Usługa Bolt Market – szybkie i wygodne zakupy w aplikacji Bolt Food

Usługi szybkich dostaw zakupów stają się coraz popularniejsze. W dużych miastach mamy sporo opcji do wyboru, a kolejnych tylko przybywa. Teraz mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z Bolt Market, usługi rozwijanej w ramach platformy Bolt Food. By zamówić dostawę wystarczy, że pobierzemy aplikację Bolt Food i dodamy kartę płatniczą (chyba, że korzystamy już z Bolta, to w tedy dane automatycznie zostaną przeniesione). Następnym krokiem jest kliknięcie w ikonę Bolt Market i wybranie produktów.

Czytaj też: WhatsApp w końcu pozwoli przesłuchać wiadomość głosową przed jej wysłaniem

Po zapełnieniu koszyka, jeszcze przed przejściem do płatności, możemy zobaczyć informacje o kosztach i przewidywanym czasie dostawy. W obrębie kilku kilometrów jest to czas 15 minut. Po opłaceniu zakupów, dostawca zabiera nasze zamówienie i dostarcza je na miejsce. Tutaj warto wspomnieć, że w pierwszym tygodniu działania usługi, dostawy na obszarze 4 km są darmowe, a dla tych, którzy zamawiają z dalszym miejsc – przewidziane są zniżki.

Czytaj też: Evolution otwiera swoje centrum inżynieryjne w Warszawie

Na razie usługa Bolt Market działa tylko w Warszawie, ale w przyszłości z pewnością zostanie rozszerzona też na inne miasta. Powiększać się będzie także ilość dostępnych produktów.