Reklama
aplikuj.pl

Kochacie barwy Noctua? Przenieście je na swoje blaty z keycapami Noctua

Kochacie barwy Noctua, keycapami Noctua

Dla jednych paskudne, a dla drugich odważne i pociągające swoim klasycznym wyglądem. Tak w skrócie można opisać charakterystyczne barwy Noctua, czyli kultowe połączenie bieli i brązu, które występuje od lat na wentylatorach. Od dziś możemy przenieść je jednak z zestawów komputerowych znacznie bliżej nas z keycapami Noctua.

Czytaj też: Oto LEGO Technic BMW M 1000 RR, czyli zestaw LEGO dla fanów supermotocykli

Możecie wzbogacić swoje stanowisko z keycapami Noctua

W ramach współpracy z firmą Drop, Noctua pozwoliła przekuć swoje charakterystyczne barwy na nakładki na przełączniki mechaniczne, a dokładniej mówiąc, te z trzpieniami w formie „krzyżyków”. Cały proces ich wymiany jest banalny i nie wpływa na działanie klawiatury, a jedynie jej wygląd. Obecnie zamówienia można składać w formie przedsprzedaży do 3 stycznia 2022 roku, a 115$ (475 zł), a nie 130 dolarów, co kod SILENTFAN10 dostępny do 17 grudnia obniży o kolejne 10$.

Czytaj też: Intel idzie w metaverse. Chce łączyć nasze sprzęty dla wyższej wydajności

W zestawie znajdziemy na tyle dużo konfiguracji i klawiszy (w tym specjalnie, wzorowane na m.in. wentylatorach Noctua, czy bardziej memiczne), że kompatybilność nie powinna być problemem z najpopularniejszymi klawiaturami mechanicznymi dostępnymi na rynku. Jak sądzicie? Wpadają w oko?