WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Włoska firma chce uprzyjemnić wszystkim loty zagłówkiem Boom

Włoska firma chce uprzyjemnić wszystkim loty zagłówkiem Boom

Włoska firma ABC International chce zadbać o nasz komfort w samolotach i uprzyjemnić wszystkim loty zagłówkiem Boom, który wreszcie zmieni wymiar tych szeroko stosowanych nieskutecznych zagłówków.

Z zagłówkiem Boom loty mogą być mniej męczące

Firma ABC obiecuje, że zagłówek Boom faktycznie podtrzymuje głowę i szyję po wygięciu do odpowiedniego kształtu. Zapewne wie, o czym mówi, jako że specjalizuje się w wyposażaniu kabin lotniczych, więc ma w tej kwestii sporo doświadczenia.

Czytaj też: GeForce RTX 3070 Founders Edition z 8 pinowym złączem to błąd
Czytaj też: UL Benchmarks wypuszcza testy dla profesjonalistów – Procyon
Czytaj też: Bitcoin jest wart prawie 20 tysięcy dolarów

Zagłówek Boom można zamontować na dowolnym fotelu lotniczym podczas produkcji lub zamontować w już istniejących fotelach z różnymi opcjami gęstości, grubości i pokrycia pianki. Każdy z nich jest wykonany ze stopu aluminium, z wkładkami z poliamidu, co zapewnia lekkość i długą żywotność.

Czytaj też: Koło ratunkowe SeeArch dba też o widoczność
Czytaj też: Nowości w Huawei AppGallery – aplikacja Librus i InPostu zintegrowane z HMS
Czytaj też: Miniaturowy komputer EliteMini UM700 z procesorem AMD Ryzen

Boom można przesuwać w górę i w dół, aby dopasować je do różnych wysokości, a ich projekt obejmuje również możliwość dorzucenia jednorazowych osłon higienicznych, co w dobie pandemii jest dobrym dodatkiem. Właśnie. Pandemia. Pozostaje więc pytanie, czy w zastałych czasach linie lotnicze mają w ogóle głowę i budżet na polepszanie komfortu klientów linii ekonomicznych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News