Reklama
aplikuj.pl

Abonament GTA+ w GTA Online. Rockstar wyciska z gry co się da?

gta+

Rockstar przedstawił abonament GTA+ dla GTA Online. Co otrzymają osoby, które zdecydują się na opcjonalną opłatę? Coś mi mówi, że to będzie (niestety?) hit.

Rockstar podpada graczom?

Jaka jest Wasza reakcja na abonament do GTA Online? Zapewne już po przeczytaniu samej informacji o jego istnieniu, złapaliście się za głowę. Czy jednak Rockstar rozpoczął by pobieranie opcjonalnej opłaty, gdyby wiedział, że gracze nie będą jej płacić? Nie ma co ukrywać – fani gry pewnie i tak będą w nią grać, a teraz jeszcze płacić. Czym jednak dokładnie jest GTA+?

Czytaj też: Cyfrowa sprzedaż gier – Elden Ring pokonane przez starą grę

GTA+ to nowy program członkowski w GTA Online na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, który rozpocznie się 29 marca i zapewni zarówno nowym, jak i dotychczasowym graczom szereg cennych korzyści na nowej generacji konsol.

Korzyści z GTA+

Co Rockstar obiecuje graczom? Członkowie GTA+ co miesiąc otrzymają przelew 500 000 GTA$ na swój rachunek w banku Maze, możliwość sięgnięcia w Los Santos i okolicach po nieruchomości dające dostęp do zawartości z aktualizacji, w które gracze mogli nie mieć okazji jeszcze zagrać, a także specjalne ulepszenia pojazdów, zniżki członkowskie, premie GTA$ i RP oraz wiele więcej. Deweloperzy wymieniają, co przygotowano na inauguracyjny miesiąc subskrypcji (29 marca – 27 kwietnia):

  • 500 000 GTA$ automatycznie przekazane na rachunek w banku Maze.
  • Principe Deveste Eight — wraz z bezpłatym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim zostanie ono udostępnione do zakupu — plus oznaczenia CMYK z usterką i Pomarańczowa faza.
  • Warsztat tuningowy umiejscowiony w La Mesa, który otwiera dostęp do różnych możliwości rozgrywki z Los Santos Tuners. Dotychczasowi właściciele warsztatów tuningowych będą mogli za darmo przenieść swój zakład do La Mesa.
  • Zniesiona opłata za członkostwo w klubie samochodowym LS. Dotychczasowi członkowie klubu samochodowego posiadający GTA+ otrzymają zamiast tego premię 50 000 GTA$.
  • Właściciele jachtów będą mogli za darmo ulepszyć swój jacht do superjachtu Aquarius.
  • Koszulka Gussét z żabą oraz koszykarska koszulka Broker Prolaps wraz z szortami zostaną automatycznie dodane do waszej garderoby.
  • Oznaczenie Kolaż dla Mammotha Avengera, HVY BWP, oraz TM-02 Khanjali.
  • Wybór darmowych farb i emblematów do warsztatu tuningowego.
  • 3x GTA$ i RP za Serię wyścigów HSW.
  • 2x więcej reputacji w klubie samochodowym za Serię wyścigów ulicznych.

Czytaj też: Najciekawsze zwiastuny z Future Games Show Spring Showcase 2022

Do tego co miesiąc GTA+ zapewni nowy zestaw ekskluzywnych korzyści dla swoich członków. Wystarczy zajrzeć do Legendary Motorsport, Hao’s Special Works, Maze Bank Foreclosures, DockTease i innych sklepów w GTA Online, żeby wykorzystać bieżące korzyści członkowskie, zanim wygasną. Wszystkie te korzyści są dostępne do wykorzystania na równi z regularnym programem wydarzeń w GTA Online, który nadal będzie dostępny dla wszystkich graczy.

No i oczywiście, członkowie GTA+ mogą też nabyć w PlayStation Store na PS5 lub Microsoft Store specjalne karty Shark, które zapewniają więcej gotówki.

Ile kosztuje GTA+?

Abonament GTA+ będzie można wykupić w PlayStation Store lub Microsoft Store od 29 marca za 26,99 zł miesięcznie. Cena zdaje się nie być jakaś bardzo wysoka, co sprawia, iż moim zdaniem ten abonament będzie niebywałym hitem.

Aby nabyć członkostwo GTA+, należy posiadać kopię Grand Theft Auto V lub Grand Theft Auto Online, a także konto platformy z aktywną i ważną metodą płatności dla odpowiedniej platformy. Dostęp do Grand Theft Auto Online oraz otrzymywanie korzyści GTA+ w grze wymagają połączenia z internetem. Opłata w wysokości 26,99 PLN będzie co miesiąc pobierana za odnawialną subskrypcję, dopóki nie zostanie ona anulowana. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.