Reklama
aplikuj.pl

Absurdalnie drogie Far Cry 6 Game of the Year Edition dostępne

far cry 6

Ubisoft bez większych zapowiedzi rozpoczął sprzedaż Far Cry 6 Game of the Year Edition. Tytuł zawiera wszystko co ostatnia odsłona serii ma do zaoferowania, ale cena przeraża.

Far Cry 6 drogie, ale bogate

Ubisoft rozpoczął sprzedaż Far Cry 6 Game of the Year Edition. Wydanie zawiera podstawową wersję gry, przepustkę sezonową, wszystkie aktualizacje, Pakiet Ultimate i nowe rozszerzenie – „Zagubienie między światami” (wkrótce).

Graj jako Dani Rojas i weź udział we współczesnej rewolucji. Odkrywaj Yarę, najbardziej ambitne podejście do kreacji otwartego świata gry w serii Far Cry. Doświadcz tego, grając w pojedynkę lub w trybie współpracy!

– Ciesz się wszystkimi aktualizacjami zawartości gry, wliczając w to nowy poziom trudności, zamianę amunicji, indywidualne zestawy sprzętu i nie tylko!

– Zdobądź całą zawartość przepustki sezonowej Far Cry 6, w tym wszystkie trzy DLC oraz grę „Far Cry®: 3 Blood Dragon Classic Edition”.

– Otrzymasz też nowe rozszerzenie „Zagubienie między światami”!

Czytaj też: Rozgrywka z Wild Hearts pokazuje polowanie na Kingtuska

Szczególnie ciekawe przedstawia się nowe, wcześniej nieplanowane rozszerzenie „Zagubienie między światami”. Trzeba przyznać, że Ubisoft zapewnia masę atrakcji w swoich grach, nawet lata (jak w Asssassin’s Creed Valhalla) po ich premierze. Jedyny problem nowego pakietu to jego cena. Tytuł kosztuje 489 złotych! To zdecydowanie zbyt dużo, biorąc pod uwagę liczne i duże przeceny gry w poprzednich wersjach.

Co w pozostałych dodatkach Far Cry 6?

Oprócz podstawowej gry, na graczy czekać będzie również dodatkowa fabularna zawartość w postaci trzech dużych rozszerzeń zapewniających po kilka godzin zabawy.

Czytaj też: Deweloper The Elder Scrolls zwyzywany w pubie z powodu mechaniki gry

Epizod 1: Szaleństwo Stań się łotrem, wchodząc w umysł Vaasa Montenegro z Far Cry 3, i zmierz się ze swoimi wewnętrznymi demonami w zupełnie nowym epizodzie DLC, który nie przypomina niczego, co do tej pory widzieliśmy w Far Cry. Odkryj historię tego klasycznego złoczyńcy, odwiedzając wyjątkowe miejsca w wypaczonej wersji Wysp Rook, aby zbierać klucze i uciec z własnego umysłu w rozgrywce opartej na zasadzie „giń i próbuj od nowa”.

Epizod 2: Kontrola Stań się łotrem, wchodząc w totalnie pokręcony umysł Pagan Mina z „Far Cry 4”, i zmierz się ze swoimi wewnętrznymi demonami. Ten spokojny i opanowany dyktator tylko maskuje okrutny gniew. Odkryj historię tego klasycznego złoczyńcy dzięki epizodowi DLC, jakiego jeszcze nie było. Odwiedź wyjątkowe miejsca w wypaczonej wersji Kyratu, aby zbierać klucze i uciec z własnego umysłu w rozgrywce opartej na zasadzie „giń i próbuj od nowa”.

Epizod 3: Upadek Stań się łotrem i wejdź w umysł Josepha Seeda z „Far Cry 5”, aby zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami. Odkryj historię tego klasycznego złoczyńcy i odwiedź wyjątkowe miejsca w wypaczonej wersji Hope County, by walczyć z twoimi dawnymi wyznawcami, skonfrontować się z członkami rodziny i uciec z własnego umysłu w rozgrywce opartej na zasadzie „giń i próbuj od nowa”.

Sam ukończyłem tylko podstawową wersję Far Cry 6 i grę polecam ze względu na niesamowity latynoski klimat. To właśnie doskonale wykonanie tego elementu sprawia, że zastanawiam się, czy do gry nie wrócić, aby przejść całą dodatkową zawartość.