Reklama
aplikuj.pl

Rozgrywka z Wild Hearts pokazuje polowanie na Kingtuska

wild hearts

EA zaprezentowało rozgrywkę z kolejnego tytułu, który wyda pod szyldem EA Originals. Wild Hearts powinien trafić w gusta fanów serii Monster Hunter. Zobaczcie nowy materiał wideo!

Rozgrywka z Wild Hearts

Gra Wild Hearts, stworzona we współpracy z EA Originals przez Omega Force, japońskie studio odpowiedzialne za serię Dynasty Warriors, zabierze Was w niesamowitą podróż po świecie fantasy inspirowanym feudalną Japonią.

Czytaj też: Wiemy więcej o zapowiedzianych grach CD Projekt RED. Cyberpunk nie będzie z Polski!

Od malowniczych łąk po soczyście zielone bambusowe lasy – poznajcie swoje tereny łowieckie w pięknej, lecz niespokojnej Azumie. Zobaczcie, jak karakuri pomogą Wam w walce z potężnymi bestiami, z którymi będziecie się mierzyć zarówno w pojedynkę, jak i w trybie wieloosobowym, i odkryjcie niesamowitą broń, którą będziecie dzierżyć.

Ujarzmijcie pradawną technologię, by polować na olbrzymie bestie. Wild Hearts to wyjątkowa gra myśliwska, w której pradawna technologia daje szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Stawcie im czoło w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie współpracy!

Twórcy Wild Hearts i EA idą razem

„Partnerstwo z EA Originals i posiadanie wsparcia zespołu o tak niesamowitym dorobku w zakresie tworzenia przełomowych gier to zaszczyt” – powiedział Yosuke Hayashi, wiceprezes wykonawczy Koei Tecmo. „Zespół EA w pełni szanuje naszą twórczą niezależność. To bezcenni partnerzy wspierający zarówno nasz rozwój, jak i proces wydawniczy. Połączenie globalnych zasobów EA z naszymi własnymi pomoże w stworzeniu nowego rodzaju gry o polowaniu dla odbiorców z całego świata i zwiększeniu naszego zasięgu na światowych rynkach. Nie mogę się doczekać dnia, w którym gracze z całego świata będą mogli zagrać w tę nową grę”.

Czytaj też: Halloween w Red Dead Online to masa przerażających atrakcji

Studio Omega Force, będące częścią Tecmo Games, odpowiada za kultowe tytuły z różnych gatunków, od gier typu hack-and-slash po gry akcji o polowaniu i nie tylko. Oprócz popularnej serii Warriors studio słynie też z serii gier takich jak Attack on Titan, Dragon Quest, Fire Emblem, Hyrule Warriors i wielu innych.

„Cieszymy się, że kontynuując niesamowity sukces EA Originals obejmujący niedawne premiery, It Takes Two i Knockout City, możemy nawiązać partnerstwo z niebywale utalentowanym zespołem Omega Force Team” – powiedział Jeff Gamon, dyrektor generalny EA Partners. „Udało im się wznieść gatunek gier o polowaniu na wyższy poziom poprzez połączenie sprawdzonego talentu do projektowania walki z niespodziewanymi i innowacyjnymi mechanikami. Jeszcze w tym miesiącu przedstawimy światu ich przełomową, nową przygodę i już nie możemy się doczekać”.