Wkrótce na rynku komputerowych peryferiów powitamy nowego gracza. Mogłoby się wydawać, że nie ma już tam miejsca, ale Acer twierdzi inaczej i zapowiedział wejście do tego segmentu.

Firma oświadczyła, że na własną rękę wyda nową serie peryferiów komputerowych. Wszystko dlatego, że według Acera jest to nieustannie rozwijający się i chłonny rynek , który jest napędzany przez zdobywające popularność gry. Gracze pragną jednak przewagi nad innymi, którą można uzyskać właśnie z pomocą dobrej jakości urządzeń. Tą ma zaoferować marka GT (Gadget Technology), w ramach której będzie wydawane praktycznie wszystko do komfortowego korzystania z PCta. W grę wchodzą więc klawiatury, myszki, podkładki, zestawy słuchawkowe, krzesła i pokrowce ułatwiające transport, bo nie wiem czy wiecie, ale prawie wszyscy gracze uczestniczą w turniejach LAN i zawsze noszą przy sobie swoje ulubione peryferia.

Czytaj również: Cooler Master wchodzi na rynek z nowymi akcesoriami

Data premiery nowej rodziny została wyznaczona na 14 września bieżącego roku, a jej wartość ma wynieść 1,5 miliona dolarów. Szczerze mówiąc, Acer ma możliwość pokazana klasy swoimi produktami, bo bardziej obeznani w rynku peryferiów, którzy oceniają je chłodnym okiem, wiedzą, że podobne sub marki od producentów, którzy zajmują się czymś zupełnie innym, nie zawsze są racjonalnie wycenione i nie zawsze oferują najwyższą jakość. Jeśli jednak taki los podzieli seria GT od Acera, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby wpychać ją klientom w zestawach z komputerami i laptopami.

Najnowsze laptopy gamingowe od Asusa i Acera

Źródło: TechPowerUp
Zdjęcia: TechPowerUp

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej