WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Acer spróbuje swoich sił na rynku peryferiów

Wkrótce na rynku komputerowych peryferiów powitamy nowego gracza. Mogłoby się wydawać, że nie ma już tam miejsca, ale Acer twierdzi inaczej i zapowiedział wejście do tego segmentu.

Firma oświadczyła, że na własną rękę wyda nową serie peryferiów komputerowych. Wszystko dlatego, że według Acera jest to nieustannie rozwijający się i chłonny rynek , który jest napędzany przez zdobywające popularność gry. Gracze pragną jednak przewagi nad innymi, którą można uzyskać właśnie z pomocą dobrej jakości urządzeń. Tą ma zaoferować marka GT (Gadget Technology), w ramach której będzie wydawane praktycznie wszystko do komfortowego korzystania z PCta. W grę wchodzą więc klawiatury, myszki, podkładki, zestawy słuchawkowe, krzesła i pokrowce ułatwiające transport, bo nie wiem czy wiecie, ale prawie wszyscy gracze uczestniczą w turniejach LAN i zawsze noszą przy sobie swoje ulubione peryferia.

Czytaj również: Cooler Master wchodzi na rynek z nowymi akcesoriami

Data premiery nowej rodziny została wyznaczona na 14 września bieżącego roku, a jej wartość ma wynieść 1,5 miliona dolarów. Szczerze mówiąc, Acer ma możliwość pokazana klasy swoimi produktami, bo bardziej obeznani w rynku peryferiów, którzy oceniają je chłodnym okiem, wiedzą, że podobne sub marki od producentów, którzy zajmują się czymś zupełnie innym, nie zawsze są racjonalnie wycenione i nie zawsze oferują najwyższą jakość. Jeśli jednak taki los podzieli seria GT od Acera, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby wpychać ją klientom w zestawach z komputerami i laptopami.

Najnowsze laptopy gamingowe od Asusa i Acera

Źródło: TechPowerUp
Zdjęcia: TechPowerUp