Reklama

Ta Acura NSX przypomni Wam dzieciństwo

Acura NSX, Acura NSX okleina, popkultura na Acura NSX,

Gotowi na sentymentalną podróż z sentymentalnym samochodem prosto w stronę sentymentalnych tworów popkultury sprzed trzech dekad? Ta wyjątkowa Acura NSX to zagwarantuje.

Chociaż oryginalna Acura NSX zyskała kultowych zwolenników ze względu na swój czysty wygląd i prostotę oraz satysfakcjonujący charakter jazdy, to jej wydanie na 2016 zerwało z korzeniami firmy. Niewiele ostało się w niej z oryginału, ale nawet z nowym DNA i futurystyczną tożsamością, nowy NSX wciąż przypomina entuzjastom pierwszego supersamochodu Acury epokę, z której się wywodził (via Motor1).

Dla jednego właścicieli modelu NSX z 2017 roku było to jednak niewystarczające i postawił na mały tuning swojego cacka okleiną. Tą zaprojektował artysta Skepple, pakując na nią całą masę odniesień do popkultury z lat 90. i wczesnego XXI wieku. Są więc Simpsonowie, Furby, Sonic The Hedgehog, Mario i Luigi, a nawet Gameboy Color.

Czytaj też: Jak wyglądałoby Volvo C30 po 14 latach?

Całym procesem zajęła się firma Chicago Auto Pros, która szczegółowo opisała cały proces na filmie powyżej, a jest to żmudna praca, choć kończąca się ewidentnie zachwycającym efektem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News