Reklama

AirPods Studio nieujawnione przez problemy z produkcją. Apple opóźnia zapowiedź

airpods studio, apple

Podczas ostatniej konferencji Apple zabrakło kilku produktów. Gdzie się podziały? O jednym wiemy już więcej.

Ostatnia konferencja Apple miała przynieść informacje na temat iPhone 12, HomePod, AirPods Studio oraz Apple TV. Tymczasem dowiedzieliśmy się tylko o nowych iPhone’ach oraz HomePod Mini, który nie jest dostępny w Polsce. Co się stało z innymi urządzeniami, które już nie raz wyciekały, a Apple nawet przygotowało grafikę dla Apple TV w iCloud?

Czytaj też: Idealny piecyk do pizzy Firepod w nowym wydaniu
Czytaj też: Pierwsze na świecie spodnie z grafenu, czyli Omega Pants
Czytaj też: Hooke Lav, czyli świetny minimalistyczny bezprzewodowy mikrofon

AirPods Studio dalej powstają, ale ciężko idzie

Apple podobno dalej zamierza wydać AirPods Studio w 2020 rok (a przynajmniej – stara się). Dzisiejsze czasy nie sprzyjają jednak takim premierom i problemy dopadły AirPods Studio, które zdecydowano sie nie ujawniać. Do tego nie było sensu tego robić, ponieważ sprzęt prawdopodobnie straci kilka funkcji, które miał posiadać. Na słuchawki nauszne od Apple zatem jeszcze poczekamy, ale wychodzi na to, że lepiej będzie czekać na ich drugą edycję.

Czytaj też: PUMA i Rimac prezentują najszybsze korki na świecie
Czytaj też: Lego Art – wyjątkowe zestawy klocków dla dorosłych
Czytaj też: Xiaomy wypuści niedługo swoją maskę

AirPods Studio, czym będą?

To, że Apple pracuje nad własnymi słuchawkami nausznymi jest raczej pewne, ponieważ firma wydała swoim pracownikom ściąganie z półek słuchawek, a i oferty sprzedaży tego typu akcesoriów na swojej stronie też zostały trochę ukryte.

Prace nad AirPods Studio dalej trwają i w najlepszym wypadku trafią do sprzedaży w grudniu 2020. Byłby to jednak mały cud. Apple do tego pozbywa się niektórych funkcji, ale jeszcze nie wiadomo jakich. Ewentualna zapowiedź urządzenia być może pojawi się w listopadzie. Najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że AirPods Studio pojawią się w marcu 2021.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News