Reklama

Idealny piecyk do pizzy Firepod w nowym wydaniu

Firepod Mk3 piecyk Kcikstarter

Firepod doczekał się nowej generacji (MK3), która jest jeszcze łatwiejsza w użytkowaniu i bardziej wszechstronna przy zachowaniu tej samej świetności.

Piecyk Firepod MK3

Jak czytamy w ogłoszeniu na Kickstarterze:

Tutaj, w Wielkiej Brytanii, odnieśliśmy wielki sukces, a teraz otrzymujemy zapytania z całego świata. Musimy przyspieszyć produkcję i dystrybucję, aby móc dostarczać produkty na całym świecie. Jest to kosztowny proces, a Twoje wsparcie, które okażesz, zamawiając nasz nowy Firepod tutaj na Kickstarterze, pomoże nam to osiągnąć.

Stąd przeogromny wręcz cel zebrania nie kilkudziesięciu tysięcy, a całych 1356000 złotych, który obecnie jest daleko do spełnienia, ale zważywszy na domniemaną świetność tego gadżetu i historię firmy, sukces jest raczej pewny.

Czytaj też: Pomysł na sukces? Wentylowana mysz na Kickstartera
Czytaj też: Ta klawiatura mechaniczna podbiła Kickstartera. Co w niej wyjątkowego?
Czytaj też: Grawer na zawołanie, czyli podbijające Kickstartera LaserPecker Pro

Firepod jako “nie tylko najlepszy piecyk do pizzy” może też służyć do przygotowywania całej masy innych potraw, które wymagają smażenia. Składają się na niego trzy elementy o łącznej wadze 13,2 kilogramów, tworzące piecyk w stylu retro, w którym to powierzchnia do pieczenia składa się z dwóch specjalnych kamieni kordierytowych, czyli “kamieni do pizzy”.

Czytaj też: Jak wypada standard ATX12VO w testach?
Czytaj też: Facebook załamany wiedzą młodych Amerykanów. Serwis zablokuje treści negujące Holocaust
Czytaj też: Poznaliśmy szczegóły oferty T-Mobile GO!

Tak naprawdę piecyk Firepod, to piecyk gazowy, który może być Wasz za ponad 2000 złotych. Składa się ze wspomnianej pary kamieni szamotowych, termometru wewnętrznego i systemu grzewczego ze stali nierdzewnej połączonego z regulatorem, który może pełnić całą masę funkcji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News