Reklama
aplikuj.pl

PUMA i Rimac prezentują najszybsze korki na świecie

korki Puma, Puma, Rimac, buty sportowe

Firma PUMA i producent elektrycznych supersamochodów Rimac Automobili zaprezentowali najszybsze buty piłkarskie – PUMA ULTRA SL.

Limitowane korki PUMA ULTRA SL

PUMA ULTRA SL to edycja limitowana, na rynek zostanie wprowadzonych jedynie 412 par tych ważących 90 gramów butów. Lekkie, stabilne i innowacyjne – tak zachwala je PUMA.

Dominique Gathier, Head of Product Line Management Teamsport powiedział:

Celem było stworzenie najszybszych i możliwie najbardziej ekstremalnych butów piłkarskich, aby dać wgląd w to, jak buty piłkarskie mogą być projektowane w przyszłości. Przyjrzeliśmy się temu, w jaki sposób budowane są supersamochody i przenieśliśmy kluczowe nauki na grunt tworzenia ULTRA SL, ze szczególnym naciskiem na to, jak zmniejszyć wagę buta przy jednoczesnym zachowaniu właściwości użytkowych.

Rimac wniosło w ten model butów odzwierciedlenie maksymalnej prędkość 412 km/h hipersamochodu Rimac C_Two.

Czytaj też: Xiaomy wypuści niedługo swoją maskę

Czytaj też: Z oczyszczaczem Eteria zapomnicie o kupowaniu filtrów powietrza

Czytaj też:Vespera, czyli stacja badawcza dla każdego fana kosmosu

Cholewkę ULTRA SL FG zbudowano z ultralekkiej tkanej siatki, którą pokryto cienką warstwą skóry TPU. Wszystko to wpływa na większą trwałość i kontrolę nad piłką. Dwa „okienka” na pięcie są bezpośrednio inspirowane pracą Rimaca C_Two. UTLRA SL posiadają także spodeszwę zewnętrzną PEBAX pozwalającą na pełne wykorzystanie szybkości. Podeszwa została stworzona specjalnie do tego modelu.

PUMA ULTRA SL zadebiutuje 14 października, kiedy Antoine Griezmann zagra w meczu Ligi Narodów UEFA pomiędzy Francją a Chorwacją w Zagrzebiu. Buty znajdziecie na PUMA.com, w sklepach PUMA a także u wybranych partnerów na całym świecie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News