Reklama
aplikuj.pl

Akcesoria Xiaomi Mi Pad 5 wyciekły. Na co możemy liczyć w tym tablecie?

Xiaomi Mi Pad 5, Mi Pad 5, specyfikacja Xiaomi Mi Pad 5, premiera Xiaomi Mi Pad 5

Wedle plotek najnowszy tablet Xiaomi zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, ale dziś dostaliśmy kolejne uzupełnienie informacji na jego temat. Tym razem wyciekły akcesoria Xiaomi Mi Pad 5, dopełniając wcześniejsze przecieki co do jego specyfikacji.

Akcesoria Xiaomi Mi Pad 5. Pojawi się specjalne miejsce dla rysika

Dzięki China National Intellectual Property Administration (CNIPA) możemy przyjrzeć się bliżej obudowie Mi Pad 5, która przypomina nieco Magic Keyboard firmy Apple. Możemy zobaczyć dokładnie, że etui oferuje wbudowaną klawiaturę oraz specjalne miejsce dla rysika. Układ klawiszy wydaje się być dosyć ciasny, a ponadto klawiatura nie otrzymała gładzika oraz nie łączy się bezprzewodowo z tabletem, a poprzez fizyczny port. Jak na ten moment nie mamy pojęcia, który z prawdopodobnie trzech planowanych modeli Mi Pad 5 będzie obsługiwał to akcesorium.

Czytaj też: Poznaliśmy chipset Nord 2 5G OnePlusa. Sztuczna inteligencja na pokładzie

Wcześniejsze przecieki ujawniły nam, że istnieje tablet Mi Pad 5 oraz wersja Pro, ale nie wykluczone, że jest także dodatkowy, trzeci model. Wiemy przy tym, że Mi Pad 5 ma być wyposażony w układ Snapdragon 870 oraz baterię o pojemności 8520 mAh. Z kolei Mi Pad Pro może zaoferować wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Tablet ten może sięgnąć po układ Dimensity 1200 firmy Mediatek.

Czytaj też: Konkurs Samsunga #BespokeDesignedByYou – bądź kreatywny i zgarnij atrakcyjne nagrody

Oczekuje się, że tablety Xiaomi Mi Pad 5 zadebiutują jeszcze w tym miesiącu, ale to niepewne, jako że niektóre źródła wspominają o sierpniu.