WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Aktorski film Tom i Jerry. Co o nim wiemy?

Wygląda na to, że Warner Bros. przyspieszył i aktorski film Tom i Jerry ruszy ze zdjęciami w połowie tego roku, by wejść na ekrany kin w kwietniu 2021. Kto zagra główną rolę, jak będzie wyglądać film?  Oto wszystko, co do tej pory wiemy.

Czytaj też: Tak mogłoby po latach wyglądać spotkanie Luke’a i Hana Solo

Disney ostatnimi czasy wziął się za przerabianie klasycznych bajek na filmy live-action. Warner Bros. bierze z niego przykład i tworzy aktorski film Tom i Jerry. Według Deadline zobaczymy go w kwietniu 2021 roku, a produkcja ma ruszyć 1 czerwca tego roku. Adaptacja komiksów i kreskówek ma być połączeniem „żywych aktorów” i animowane postacie, podobnie jak w „Kto wrobił królika Rogera?”. Podczas, gdy trailery Detektywa Pikachu wzbudziły bardzo pozytywne emocje, to planowany aktorski film Tom i Jerry niezbyt przypadł internautom do gustu. Według wielu, jest to niepotrzebne psucie oryginalnych kreskówek opierających się na niedorzeczności i slapstickowym humorze.

Na początku roku wyciekła grafika koncepcyjna przedstawiająca Jennifer Lawrence i tytułowych animowanych bohaterów.

Wygląda więc na to, że to właśnie gwiazda Igrzysk Śmierci zagra główną, ludzką, rolę. Nie jest to oficjalna informacja, zwłaszcza, że studio interesuje się również Olivią Cooke, Zoey Deutch i Kelly Marie Tran.

Wydaje się jednak, że o tym, czy powstanie aktorski film Tom i Jerry zadecyduje sukces Detektywa Pikachu, który wejdzie na ekrany kin już 31 maja.

Czytaj też: Cameo Stana Lee w Avengers: Endgame nie będzie ostatnim w MCU

Źródło: comicbookmovie.com