WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Aktualizacja MIUI 10.4.3 wpada na Xiaomi Mi 6

„Mi 6, Xiaomi Mi 6, bierz Mi 6” – jeśli jesteście na jakiejkolwiek „doradczej” grupie na Facebooku, to takie komentarze mogą do tej pory zrzucać Wam sen z powiek. Nic jednak dziwnego – Xiaomi w 2017 roku zawojowało rynek tym modelem i słusznie pielęgnowało go pod kątem software. Ostatnio np. firma udostępniła dla wszystkich stabilne wersje MIUI 10.4.3.  

Czytaj też: Wkrótce MIUI 10 zakończy swoją 9-letnią podróż

Solidna i pozbawiona największych błędów nakładka MIUI 10.4.3 jest oczywiście oparta na systemie Android 9 Pie, co z kolei oznacza, że klasyczny Mi 6 wreszcie będzie mógł skorzystać z funkcji nowej (starej) wersji systemu Android. Rozmiar wymaganego do pobrania pliku z aktualizacją przez stosowne menu wynosi prawie 150 MB i głównie optymalizuje płynność systemu oraz poprawia bezpieczeństwo i stabilność.

Z tej okazji warto przypomnieć, że Xiaomi Mi 6 był jednym z pierwszych smartfonów, które wykorzystywały układ Snapdragon 835. Ma 4 GB lub 6 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Nieźle, jak na średniopółkowca z tamtych czasów, który na dodatek mógł pochwalić się ekranem 5,15-cala i rozdzielczości Full HD.

Czytaj też: Jak często wymieniacie swoje smartfony? Amerykanie na przykład nie za często

Źródło: GizChina