WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Aktualizacja standardowej edycji Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży

Nasz news odnośnie oficjalnych wydań Cyberpunk 2077 nie wspominał o dodatku za zamówienie standardowej edycji w przedsprzedaży, a o ile dobrze pamiętam, to w pierwszych godzinach oferta w oficjalnym sklepie nie przewidywała tego bonusu. Tak TEGO bonusu, który zwykle jest nieodzowny element każdej edycji kolekcjonerskiej

Czytaj też: Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 zapowiedziany w sekretnej wiadomości

Oczywiście mogę się mylić, ale dam sobie rękę uciąć (choć wolałbym tylko najmniejszy paluszek), że w przeciągu pierwszych kilkudziesięciu godzin od zapowiedzi Cyberpunka 2077 CD Projekt nie przewidywał dodatku steelbooka do każdego zamówienia w przedsprzedaży. Wpadłem na niego przed momentem, kiedy zastanawiałem się nad zakupem standardowej edycji w przedsprzedaży zaraz po tym, jak w sieci trafiłem na podobne oferty, ale z dodatkiem breloka. Firma świetnie to rozegrała, bo przynajmniej zachęci jeszcze więcej osób do zakupu na swojej stronie.

W oficjalnym sklepie znajdziemy teraz powyższą grafikę i same szczegóły na temat steelbooka. STEELBOOKA do Cyberpunk 2077! I to wyłącznie w formie dodatku za zakup w przedsprzedaży edycji, która i tak jest bogata w zawartość:

Cena tego wydania nie uległa zmianie, więc w Polsce nadal wynosi 199,99 zł za wersję na PC i 269,99 na Xbox One oraz PlayStation 4. Sam steelbook prezentuje się świetnie swoim niestandardowym, choć nie jest tym samym, jakiego znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej. Jednak szczerze? Niecodzienny styl znacznie bardziej pasuje w ten klimat.

Aktualizacja

Wygląda na to, że istnieje kilka wersji steelbooka dla najbardziej spoufalonych partnerów. Empik przykładowo dostał takie oto cudo:

Czytaj też: Darmowa kolekcjonerka Cyberpunk 2077 dla krzykacza z E3

Źródło: Sklep Cyberpunk