WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 zapowiedziany w sekretnej wiadomości

CD Projekt Red po prostu nie mógł zostawić nas z niczym po cinematicu z Cyberpunka 2077 i zaraz po jego udostępnieniu ujawnił też film z prezentacją edycji kolekcjonerskiej. W niej z kolei czujni gracze doszukali się linku na dropboxa, który zapowiada GOGa 2.0 oraz jakąś nowość w Gwincie, ale przede wszystkim zawiera sekretną wiadomość od deweloperów.

Czytaj też: Wydania Cyberpunk 2077 – oficjalna cena i zawartość

Kurz po zapowiedzi Cyberpunka 2077 wraz z datą premiery i startem przedsprzedaży już opadł, więc mamy więcej czasu na analizę tego, co zobaczyliśmy. Już teraz możemy mieć pewność, że np. Keanu Reeves w roli Johnego Silverhanda nie jest prawdziwy i prawdopodobnie będzie naszym towarzyszem “w głowie” przez całą grę. To ukłon w stronę każdego obeznanego w historii, który doskonale wie, że ta postać zmarła w 2024 roku.

Wróćmy jednak do samej sekretnej wiadomości, która została napisana w języku angielskim, więc jej oryginał znajdziecie tutaj. W niej CD Projekt Red zapowiada, że na E3 rzeczywiście zostanie pokazany nowy gameplay z Cyberpunk 2077, ale studio nie ma zamiaru go udostępniać publicznie. Na razie. Okazję ku temu otrzymają podczas targów Gamescom (21-24 sierpnia), kiedy to zostanie wrzucony na YouTube i pokazany publicznie. Co ciekawe, jego urywki mogliśmy zobaczyć podczas wystąpienia Reeves’a na ekranie za nim.

Wiemy również, że:

Więcej szczegółów na temat gry Cyberpunk 2077 należy spodziewać się w trakcie tegorocznych targów E3, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles. Jedną z zaplanowanych na ten czas atrakcji będą zamknięte pokazy rozgrywki na żywo dla przedstawicieli mediów i partnerów biznesowych, które odbędą w West Exhibit Hall. Wszyscy odwiedzający E3 będą mogli natomiast zobaczyć nowe fragmenty z gry na stoisku zlokalizowanym w South Exhibit Hall.

Czytaj też: Data premiery Cyberpunk 2077 z E3!

Źródło: Reddit