Reklama
aplikuj.pl

Nowe aktualizacje Diablo Immortal. Karawana jedzie dalej

diablo immortal

Diablo Immortal trafiło do graczy w Chinach i tym samym tytuł dobił do 30 milionów graczy. Produkcja zapewne zarabia już więcej niż milion dolarów dziennie i nie zanosi się na to, aby twórcy zmienili podejście do monetyzacji.

Sposób aktualizacji Diablo Immortal

Blizzard przedstawił, w jaki sposób będzie rozwijane Diablo Immortal.

Obecnie mamy zamiar wprowadzać do Diablo Immortal nowe treści co dwa tygodnie – w formie małych albo dużych aktualizacji.

Jeśli chodzi o małe aktualizacje, gracze mogą spodziewać się nowej zawartości takiej jak sezony karnetu bojowego, wydarzenia w grze czy aktualizacje funkcji.

W dużych aktualizacjach przygotujemy dla was m.in. nowe funkcje rozgrywki, darmowe rozszerzenia fabuły oraz wydarzenia w grze.

Czytaj też: Polacy z niższą ceną Spider-Man na PC!

Pamiętajcie, że wspomniana zawartość może, ale nie musi być częścią małych lub dużych aktualizacji. Możliwe, że zawita do gry, gdy deweloperzy stwiedzą, że spełnia wymagania jakościowe graczy. Poprawki błędów i zmiany usprawniające rozgrywkę nadal będą regularnie ogłaszane zarówno na blogu poświęconym wszystkim platformom, jak i blogu poświęconym wyłącznie komputerom PC.

Nowy karnet bojowy w Diablo Immortal

Podtrzymywanie choćby pozorów sprawiedliwości w Sanktuarium, gdzie w każdym zakamarku czai się zło, zdaje się być zadaniem niewykonalnym. W tych trudnych chwilach spróbujcie podążyć śladami archanioła Tyraela i wesprzyjcie go w poszukiwaniu prawości. Niech ochroni was ona przed gniewem Płonących Piekieł.

To Aspekt Sprawiedliwości jest głównym tematem nowego karnetu bojowego, którego wprowadzenie rozpoczyna 3 sezon Diablo Immortal – już 4 sierpnia o godzinie 3:00 czasu serwera. W nowym karnecie bojowym czeka na was 40 rang z wyzwaniami i nagrodami, takimi jak legendarne klejnoty, emblematy, rękojeści i wiele innych.

Czytaj też: Dead Island 2 powraca. Tytuł jest inną grą, która zadebiutuje w przyszłym roku

Ponownie dostępne będą dwie wersje karnetu bojowego, które wymagać będą dodatkowych opłat. Wzmocniony karnet bojowy: zawiera wszystkie nagrody rang ze standardowego karnetu bojowego dostępnego za darmo i odblokowuje ścieżkę wzmocnień, która zapewnia dodatkowe nagrody za osiągnięcie każdej rangi. Oprócz tego, za zakup tej wersji otrzymacie element ozdobny Aspektu Sprawiedliwości dla broni, który zostanie odblokowany na 1. randze. Po osiągnięciu 40 rangi otrzymacie natomiast promienisty, ozdobny pancerz Aspektu Sprawiedliwości.

Wzmocniony karnet bojowy kolekcjonera: zapewnia dostęp do wszystkich nagród i elementów ozdobnych za rangi ze wzmocnionego karnetu bojowego. Dodatkowo otrzymacie ramkę portretu Aspektu Sprawiedliwości, portal Aspektu Sprawiedliwości i premię +10 do rangi. Wszystko to otrzymacie od razu po ulepszeniu karnetu bojowego.