Reklama
aplikuj.pl

Dead Island 2 powraca. Tytuł jest inną grą, która zadebiutuje w przyszłym roku

dead island 2

Na Dead Island 2 czekamy już kilka lat, ale w końcu jest nadzieja na to, że gra trafi do sprzedaży. Tytuł ma powrócić do graczy jeszcze w tym roku. Co o nim wiemy?

Dead Island 2 zniknęło, ale wraca

Dead Island 2 po raz pierwszy zapowiedziano w 2014 roku na E3. Zwiastun gry wielu graczy zna już na pamięć i trzeba przyznać, że jest on tak popularny, jak oryginalne nagranie z pierwszego Dead Island. Przypomnijmy oba materiały.

Czytaj też: Aktualizacja 1.2 do Battlefield 2042 zmienia nawet modele postaci

Produkcja zmieniała deweloperów, którzy nie byli w stanie dostarczyć tytułu w odpowiednim stanie. Z całej historii tworzenia dostępne są już nawet materiały przedstawiające jej stan w 2015 roku. Czemu tutaj projekt nie został kontynuowany, skoro wyglądał naprawdę nieźle? Nie wiadomo.

Dead Island 2 w 2023

Informatorzy donoszą jednak, że tytuł w końcu jednak powróci! Aktualna ekipa odpowiedzialna za grę zbliża się do końca produkcji i tytuł ma zostać ponownie ujawniony jeszcze w tym roku. Możliwe, że stanie się to podczas The Game Awards 2022.

Czytaj też: Polacy z niższą ceną Spider-Man na PC!

Co wiemy o grze? Z przecieków wynika, że tytuł bardzo mocno będzie polegał na kooperacji graczy, a ujawnieni w przeszłości bohaterowie nie pojawią się w grze. Zobaczymy zupełnie nowe postaci i co ciekawe będzie ich nawet szóstka. Jedna z osób, która miała okazję testować grę przyznała, że jest to w tej chwili najbardziej oczekiwana przez nią gra. Dead Island 2 ma być podobno bardzo duże i zabierze nas do Hollywood czy San Francisco.

Embracer Group oczekuje, że premiera gry odbędzie się jeszcze przynajmniej w tym roku fiskalnym. Oznaczałoby to zatem, że Dead Island 2 po zapowiedzi na The Game Awards 2022, powinno zostać wydane do 31 marca 2023 roku.