Albicla – polska społecznościówka umożliwi odpowiadanie na komentarze i nie tylko

Albicla to taka Polska odpowiedź na zagraniczne portale społecznościowe. Patrząc, że dopiero w serwisie pojawiła się możliwość odpowiadania na komentarze i otrzymywanie powiadomień raczej wielkim zagrożeniem dla gigantów rynku nie będzie.

Albicla – powiadomienia i odpowiedzi na komentarze

Polski portal społecznościowy Albicla odkąd tylko ruszył raczej odpychał, niż przyciągał potencjalnych użytkowników. Problemy z logowaniem, brak maili potwierdzających rejestrację, strony, które się nie ładują… To zdecydowanie nie zachęcało, by założyć tam konto. I niby jest już lepiej, strona jako tako działa, a Albicla chwali się, że wprowadza nowości.

Czytaj też: Orlen zainwestuje we własne automaty paczkowe
Czytaj też: Obiektyw Google przetłumaczy tekst bez połączenia z siecią
Czytaj też: Bolt Green – im więcej zanieczyszczeń, tym tańszy przejazd

Patrząc na sam wpis Albicli można byłoby oczekiwać czegoś naprawdę super, zwłaszcza, ze sami to sugerują. Tylko, że chodzi o możliwość odpowiadania na komentarze, co dla nikogo, kto korzysta z Facebooka, Twittera, Instagrama i innych podobnych serwisów nie jest czymś szczególnym. Ot, funkcja, która po prostu powinna być. Podobnie jak możliwość otrzymywania powiadomień.

Z takim tempem wprowadzania tych “rewolucyjnych” nowości Albicla jeszcze przez długi czas nie zagrozi Facebookowi i reszcie społecznościówek.