WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Alior Bank kończy współpracę z T-Mobile. Co z klientami T-Mobile Usługi Bankowe?

Ogłoszono koniec współpracy Alior Banku i T-Mobile w ramach projektu T-Mobile Usługi Bankowe. marka znika z rynku, a klienci zostaną przeniesieni bezpośrednio do Aliora.

Jeszcze 28 listopada klienci korzystający z T-Mobile Usług bankowych mogą bez przeszkód korzystać z dotychczasowych kanałów obsługi. jednak dzień później zostaną przeniesieni już bezpośrednio do Alior banku. Wszystko dlatego, że bank i sieć telekomunikacyjna T-Mobile kończy współpracę. Dla użytkowników oznacza to dostęp do pełnego wachlarza usług bankowych i pozabankowych, a także oferowanych tylko dla bezpośrednich klientów produktów. Czyli dostęp do sieci przeszło 700 placówek partnerskich, oddziałów Alior Banku, a także bankowości internetowej Alior Online i mobilnej aplikacji Alior Mobile.

Alior Bank chce dołożyć wszelkich starań, by proces przeniesienia kont był płynny i całkowicie bezpieczny dla klientów. Nastąpi on automatycznie, a klienci o zakończeniu współpracy T-Mobile i banku zostaną poinformowani listownie lub za pomocą e-maili. Wiadomość będzie zawierać wszelkie informacje związane z przeniesieniem usług. Dodatkowo jeszcze w październiku za pomocą bankowości internetowej klienci T-Mobile Usług Bankowych dostaną szczegółową instrukcję w jaki sposób mają po raz pierwszy zalogować się do Alior Banku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News