Reklama
aplikuj.pl

Allegro wprowadza zmiany – konto rodzinne i nie tylko

Allegro smart, zmiany w regulaminie allegro

Allegro nie śpi i wprowadza kolejne ciekawe zmiany, które zdecydowanie powinny spodobać się użytkownikom platformy. Będziemy mogli stworzyć konto rodzinne, a także za pomocą Smarta wysłać paczkę za granicę, ale to nie wszystko.

Co nowego na Allegro?

Użytkownicy pakietu Smart od 8 kwietnia dostaną możliwość zamówienia paczek z wysyłką za granicę. Minimalne zamówienie musi wynosić 80zł, a w ramach jednego zamówienia koszt dostawy nie będzie mógł być wyższy niż 100 zł. Oznaczenie Smart pojawi się przy ofertach, w których dostępna jest wysyłka z Polski do Niemiec i Czech, a dostarczać je w ramach usługi będzie UPS i DPD.

Czytaj też: W sklepach Lidl znów znajdziemy ciekawą elektronikę. Sprawdźcie jaką
Czytaj też:
Kupując Huawei Watch Fit możesz za darmo zgarnąć wagę Huawei Scale 3

Kolejną zmianą, która w życie wejdzie 26 kwietnia będzie możliwość stworzenia konta rodzinnego, poprzez połączenie kont innych członków rodziny albo znajomych. W ramach tej opcji będzie można poprosić o zakup, po jego akceptacji i opłaceniu przez członka grupy przesyłka trafi na adres wysyłającego prośbę.

Dodatkowo od 8 kwietnia będziemy mogli ustawić Allegro pay jako domyślną płatność, aktualizacji ulegnie polityka prywatności. Zaś 6 maja Allegro umożliwi osobom ze Smartem, które nie mają w okolicy paczkomatu skorzystać z darmowej dostawy kurierem: Allegro Kurier DPD, Allegro Pocztex Kurier 48 albo Allegro Kurier UPS.